۱۹ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۴:۳۳
کد خبرنگار: 2506
کد خبر: 84288602
۰ نفر

برچسب‌ها

دبیر: در کُشتی کسب سهمیه افتخار نیست

تهران- ایرنا- رییس فدراسیون کشتی با اعضای تیم ملی کشتی فرنگی در هتل محل اقامت تیم‌های حاضر در رقابت‌های گزینشی المپیک در قزاقستان دیدار کرد و گفت: در کشتی کسب سهمیه افتخار نیست و فردی که می‌خواهد مدال المپیک بگیرد نباید مسابقات گزینشی برایش سخت باشد.

به گزارش ایرنا، «علیرضا دبیر» در جمع ملی‌پوشان، اظهار داشت: شاید برای برخی رشته‌های ورزشی کسب سهمیه افتخار باشد اما این موضوع در کشتی افتخار نیست و کسی که می خواهد مدال المپیک بگیرد نباید مسابقات گزینشی برایش سخت باشد.

دبیر تاکید کرد: گرفتن مدال در المپیک برای کشتی افتخار است. رقابت‌های گزینشی یک میدان تدارکاتی است و اگر قرار است کسی به المپیک برود و مدال نگیرد، بهتر است در گزینشی نیز سهمیه نگیرد.

رییس فدراسیون کشتی تصریح کرد: با تحمل تمامی سختی‌ها و کشیدن رنج‌ها و زحمات به اینجا آمده‌اید و تمام تلاش خود را انجام دهید تا با گرفتن سهمیه حضور در المپیک مردم را خوشحال کنید.

«محمد بنا» سرمربی تیم ملی نیز با اشاره به اینکه کشتی گیرانی که در اردوهای تیم ملی حضور دارند، نفرات خوب و آینده داری هستند، تصریح کرد: ملی‌پوشان برای موفقیت فقط نیاز به خودباوری دارند و اگر به این مرحله برسند، قطعا در رقابت های پیش رو افتخارآفرین خواهند بود.

رقابت های کشتی آزاد گزینشی المپیک در قاره آسیا، روز ۲۲ فروردین ماه در شهر آلماتی قزاقستان برگزار می شود.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =