۱۹ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۴:۴۵
کد خبرنگار: 2188
کد خبر: 84288566
۰ نفر

برچسب‌ها

روستای گرماب فیروزه، شهر شد

مشهد- ایرنا- فرماندار فیروزه گفت: روستای گرماب این شهرستان با بیش از پنج ‌هزار نفر جمعیت، به شهر ارتقا یافت.

ابوالفضل حکیم‌پور روز پنجشنبه در نشست شورای اداری شهرستان فیروزه اظهار داشت: با توجه به‌ افزایش جمعیت گرماب، مدیریت این حوزه با دیدگاه روستایی امکانپذیر نبود و اکنون هر کاری که در این حوزه باید با دیدگاه شهری انجام شود.
وی اظهار داشت: با همه سختی‌ها و محدودیت‌ منابع در سال گذشته خدمات ارزنده‌ای به مردم شهرستان فیروزه ارائه شد و امسال نیز ۳۵ درصد از سهم اعتبارات استانی شهرستان، ۱۲ درصد اعتبارات نفت و ۱۸ درصد از سهم اعتباری طرح متوازن شهرستان اختصاص پیدا کرده است.

وی با اشاره به انتخابات شوراها در سال جاری گفت: ۱۳۸ نفر برای نامزدی در انتخابات شورای روستایی در شهرستان ثبت نام کرده‌اند.
وی عنوان کرد: امسال به دلیل شیوع کرونا با مشکلاتی در خصوص منابع انسانی روبه رو هستیم و براساس ماده ۲۱۷۱ قانون انتخابات کلیه ادارات باید نیروی انسانی و تجهیزات مورد نیاز اداری را برای انتخابات در اختیار فرمانداری قرار دهند.
حکیم‌پور در باره آخرین وضعیت شهرستان فیروزه از نظر شیوع کرونا نیز گفت: وضعیت این شهرستان در حال تغییری معنادار است و از ۲۴ اسفند پارسال تا پنجم فروردین امسال تنها یک مورد ابتلا به کرونا داشت، از ۶ تا ۱۲ فروردین ۵۳ مبتلا و از ۱۳ تا ۱۸ فروردین ۸۰ مورد ابتلا گزارش شده است که در این بازه ۲ نفر نیز بر اثر این بیماری جان باخته اند.

فرماندار فیروزه با اشاره به نزدیکی ماه مبارک رمضان، تاکید کرد: رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و دستورالعمل‌های بهداشتی به طور جدی باید در دستور کار قرار گیرد و با کسانی که این موارد را رعایت نکنند برخورد می‌شود.
مرکز شهرستان‌ ۴۲ هزار نفری فیروزه در ۱۲۷ کیلومتری غرب مشهد قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =