۱۹ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۵:۰۳
کد خبرنگار: 3004
کد خبر: 84288551
۰ نفر

برچسب‌ها

فوت موتوسوار و عابر پیاده در پایتخت

تهران -ایرنا - رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ از فوت راکب موتورسواری پس از تصادف با یک دستگاه خودروی سواری خبر داد و گفت: راننده خودرو از محل متواری و تلاش برای شناسایی وی ادامه دارد.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی پلیس پایتخت، سرهنگ «احسان مومنی» روز پنجشنبه اظهار داشت: ساعت ۰۰:۱۶   شب گذشته وقوع ک فقره تصادف، در مسیر تقاطع نیرو دریایی طاهر خانی به گشت راهور اعلام و بلافاصله کارشناسان پلیس راهور برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی اعزام شدند.

 وی افزود: به گفته شاهدان عینی یک دستگاه خودروی سواری که در این مسیر در حال حرکت بوده به شدت با یک دستگاه موتورسیکلت که در لاین اول به آرامی مشغول حرکت بوده برخورد می کند.

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ خاطرنشان کرد: پس از این برخورد،   موتورسیکلت واژگون و چندین متر بر روی زمین کشیده می شود و  راکب آن به همراه موتور خود پس از چندین متر غلط زدن و برخورد با نیوجرسی های کناری اتوبان بالاخره متوقف می شود.

این مسئول ادامه داد : جرقه های برخورد موتورسیکلت با سطح آسفالت و صدای شدید برخورد این دو دستگاه وسیله با یکدیگر مردم اطراف اتوبان را به محل حادثه کشاند و هر یک به کمک و امداد رسانی به راکب موتورسیکلت پرداختند.

مومنی با بیان این که راکب موتورسیکلت بر اثر شدن ضربه وارده در محل حادثه فوت می کند، افزود: بلافاصله پس از این حادثه عوامل پلیس راهور نیز  در محل حاضر شدند و به بررسی علل و عوامل این حادثه پرداختند.

وی گفت : متاسفانه در این حادثه  راننده خودروی سواری  به گفته شاهدین عینی از محل تصادف متواری که تلاش پلیس برای شناسایی و دستگیری وی آغاز شده است.  

فوت عابر پیاده بر اثر عبور از عرض بزرگراه

در ادامه سرهنگ مومنی نیز ادامه داد: ساعت ۲۳:۱۵ دقیقه شب گذشته در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی  تصادف یک دستگاه سواری پژو  و فوت عابر پیاده  در مسیر غرب به شرق "زین الدین" بعداز امام علی  بلافاصله تیم کارشناسی منطقه ۲۵  پلیس راهور فاتب در محل حادثه حاضر می شوند.   

وی  تصریح کرد: عابر پیاده ای که قصد عبور از عرض بزرگراه را داشته بدون توجه به خطرات ناشی از این کار اقدام به عبور از عرض بزرگراه  زین الدین می کند.

رئیس اداره تصادفات پلیس تهران با تاکید بر این عابران پیاده در گذر از عرض بزرگراه ها حتما از پل های هوایی استفاده کنند، خاطرنشان کرد: در اثر شدت ضربه  وارده عابر پیاده  در محل حادثه فوت می کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =