هزار و ۲۸۵داوطلب در انتخابات شوراهای روستایی کرمان ثبت نام کردند

کرمان - ایرنا - رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان کرمان از ثبت نام هزار و ۲۸۵ داوطلب انتخابات شوراهای اسلامی روستا و عشایر تا شامگاه سه شنبه ۱۷ فروردین به صورت‌ حضوری و غیرحضوری در این استان خبر داد.

به گزارش ایرنا، عباس تقی زاده روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران افزود: شهرستان های نرماشیر، رودبار جنوب، کرمان و بافت به ترتیب با ۱۷۹، ۱۷۸، ۱۱۷ و ۱۰۳ داوطلب، بالاترین تعداد ثبت نام شدگان را دارا هستند.

وی بیان کرد: در شهرستان های بم و رفسنجان هریک ثبت نام ۷۳ داوطلب و در سیرجان ۶۱ داوطلب نهایی شده است.
 
رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان کرمان تاکید کرد: با توجه به اینکه زمان ثبت نام تا بیست و دوم فروردین ادامه دارد و تمدید نخواهد شد، داوطلبان فرایند نام نویسی را به روزهای آخر موکول نکنند.

تقی زاده خاطرنشان کرد: با توجه به شیوع ویروس جهش یافته کرونا و ایجاد شرایط خاص در استان کرمان و به منظور حفظ سلامتی و پیشگیری ابتلا به این ویروس، داوطلبان سعی کنند از طریق اپلیکیشن‌های موبایلی و روش های غیرحضوری اقدام به ثبت نام کنند و کمتر اقدام به نام نویسی حضوری کنند.
ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر، روستا و عشایر همزمان با انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری، روز ۲۸ خرداد برگزار می شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =