باند تهیه و توزیع سلاح کشور در عملیات پلیس مرکزی و خوزستان منهدم شد

اراک - ایرنا - فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: باند تهیه و توزیع سلاح استان‌های کشور با هوشیاری و عملیات مشترک پلیس استان‌های مرکزی و خوزستان منهدم شد.

سردار «حسن مفخمی شهرستانی» روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران، افزود: مأموران پلیس امنیت عمومی استان مرکزی در تحقیقاتی فنی و اطلاعاتی، از برنامه‌ریزی قاچاق مقادیر قابل توجهی سلاح جنگی توسط ۲ قاچاقچی از استانی مرزی به مرکز کشور مطلع شدند. 
 وی بیان کرد: برنامه‌ریزی عملیاتی پلیس برای شناسایی و دستگیری این افراد آغاز شد و در فرآیند تحقیقات پلیس، خودروی کامیون این افراد در یکی از مسیرهای ارتباطی استان خوزستان شناسایی و با همکاری پلیس خوزستان مورد رصد نامحسوس قرار گرفت. 
فرمانده انتظامی استان مرکزی ادامه داد: در تمهیدات عملیاتی پلیس، ۲ دستگاه خودرو از قاچاقچیان توقیف و راننده خودروها نیز دستگیر و در  بازرسی مأموران انتظامی از خودروهای توقیفی، ۱۱ قبضه سلاح جنگی و ۲۲ عدد خشاب قاچاق کشف شد. 
سردار مفخمی شهرستانی عنوان کرد: مبارزه قاطع پلیس با ورود کالاهای قاچاق و سلاح‌های جنگی قاچاق به داخل کشور با جدیت و به صورت مستمر دنبال می‌شود.

وی افزود: نیروی انتظامی همواره با قدرت و قاطعیت تمام، در مقابل متجاوزان به حریم جامعه اسلامی ایستاده و هرگز اجازه ناامنی و جولان به دشمنان ایران را نداده و با خدمت شبانه روزی، تلاش کرده است که فضای کشور را برای عموم مردم امن و برای مخلان نظم و امنیت، ناامن کند.

استان مرکزی با ۱۲ شهرستان دارای یک میلیون و ۴۸۰ هزار نفر جمعیت است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =