۱۹ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۴:۲۸
کد خبرنگار: 832
کد خبر: 84288479
۰ نفر

برچسب‌ها

 روسیه و رژیم صهیونیستی تفاهم نامه همکاری امنیتی امضا کردند

مسکو - ایرنا - رسانه های روسی از امضا تفاهم نامه همکاری امنیتی بین روسیه و رژیم صهیونیستی خبر دادند.

به گزارش ایرنا، برخی رسانه های روسی از جمله تارنمای «میگ نیوز» و «بالشایا آسیا» امروز (پنجشنبه) نوشتند: وزارت کشور روسیه و وزارت امنیت داخلی اسراییل تفاهم نامه همکاری امنیتی امضا کردند.  

در این گزارش ها به نقل از "امیر اوحانا" وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی آمده است: این تفاهم نامه به همکاری روسیه و اسراییل در عرصه های امنیت داخلی و امور امنیتی از جمله مقابله با جرایم توام با خشونت، تروریسم و تروریسم مالی و پیگیری جرایم اقتصادی و مبارزه با قاچاق سلاح و مهاجرت غیرقانونی کمک می کند.

اوحانا امضای این سند را دستاورد مهم دیپلماتیک خواند که سطح امنیت شهروندان اسراییلی و روسی را ارتقاء می دهد و پیوندها بین دو طرف را تقویت می کند.

وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی از "ولادیمیر کولوکولتسف" وزیر کشور روسیه بخاطر حمایت از این سند قدردانی کرد.

بر اساس گزارش رسانه های روسی، روابط بین وزارت کشور روسیه و وزارت امنیت داخلی اسراییل از سال ۲۰۱۳ آغاز شد.

رژیم صهیونیستی در حالی این تفاهم نامه را با روسیه امضا کرده که خود بزرگترین تهدید برای امنیت منطقه خاورمیانه محسوب می شود.

این رژیم اشغالگر مناطق مختلف فلسطین را اشغال کرده و میلیونها فلسطینی آواره شده اند و شیوه های تروریستی برای ارعاب آنها بکار می گیرد.  

هواپیماهای اسراییلی بارها کشور سوریه را مورد حمله قرار داده و تاکنون شماری از اتباع سوری بر اثر این تجاوزها جان خود را از دست داده یا مجروح شده اند.  

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha