بیمه سلامت در مسیر عدالت اجتماعی گام بر می‌دارد

کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه با بیان اینکه بیمه سلامت در مسیر تحقق عدالت اجتماعی گام بر می‌دارد، گفت: رهاورد و دستاورد ارزشمند سازمان بیمه سلامت توسعه کمی و کیفی خدمات به ویژه اجرای طرح عدالت محور پوشش همگانی اقشار مختلف است.

به گزارش ایرنا، «هوشنگ بازوند» ظهر پنجشنبه در دیدار با «محمدمهدی ناصحی» که به منظور شرکت در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل بیمه سلامت کرمانشاه به استان سفر کرده است، افزود: زحمات خالصانه و تلاش های مستمر آقای دکتر مظفری مدیرکل سابق بیمه سلامت کرمانشاه در مسیر تحقق اهداف توسعه‌ای، ارائه خدمت صادقانه به مردم و پوشش عادلانه و فراگیر خدمات سلامت قابل تقدیر است.

وی اظهار داشت: مساعی ارزشمند او در استان سبب رضایتمندی مردم شده و امیدواریم امکان بهره مندی از تجارب ارزنده و مشاوره های این مدیر توانمند که اکنون به افتخار بازنشستگی نایل آمده در آینده نیز میسر شود.

استاندار کرمانشاه در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد مطلوب دکتر «امید قادری» در سمت مدیرکلی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان، گفت: این مدیر جوان، مومن، خلاق و پرتلاش اقدامات زیربنایی، ریشه ای و کارهای مهمی را برای پیشرفت گردشگری به عنوان یکی از قطب های اصلی توسعه پایدار در استان انجام داد و در آینده اقتصاد این دیار موثر است.

بازوند ادامه داد: برای دکتر قادری در سمت جدید به عنوان مدیرکل بیمه سلامت استان نیز آرزوی توفیق روزافزون داریم و در مسیر تحقق برنامه های پیش رو برای توسعه نظام سلامت از او حمایت خواهیم کرد.

در این مراسم با حضور مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران از زحمات دکتر «کیومرث مظفری» قدردانی و دکتر «امید قادری» به عنوان مدیرکل جدید بیمه سلامت استان معرفی شد.

دکتر مظفری به افتخار بازنشستگی نائل آمد و دکتر قادری نیز پیش از این مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه بود و مدیریت ادارات کل بهزیستی و بیمه سلامت استان را نیز در کارنامه خود دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =