یک‌هزار و ۶۴۲ بازرسی از واحدهای صنفی شهرستان شازند انجام شد

اراک - ایرنا - رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت شهرستان شازند گفت: یک‌هزار و ۶۴۲ مورد بازرسی سال گذشته از واحدهای صنفی، تولیدی و خدماتی این شهرستان انجام شد.

«علی احمدی» روز جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود: در جریان بازرسی از واحدهای صنفی، خدماتی و تولیدی شهرستان شازند پارسال۳۴۰ پرونده به ارزش ۳۰میلیارد ریال تشکیل شد که در اختیار تعزیرات قرار گرفت.

وی بیان داشت: ۲۸۵ مورد شکایت در این بازه زمانی به ستاد خبری اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان گزارش شده است.
رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان شازند بیان کرد: ۴۳۷ بازرسی نیز پارسال  از واحدهای نانوایی شازند انجام شد  که در این راستا ۸۵ پرونده تخلف برای نانوایان تنظیم شده است.
احمدی با اشاره به بازرسی‌های در تعطیلات نوروزی نیز گفت: از ۲۵ اسفندماه پارسال در قالب طرح  نظارت بر بازار ۲۲۷ مورد بازرسی از واحدهای صنفی شهرستان انجام گرفت که ۳۹ پرونده تخلف به تعزیرات ارجاع شده است.
وی تصریح کرد: در این بازه زمانی ۳۰ گشت ستاد خبری و ۱۲گشت مشترک بر بازار نظارت داشتند.
رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان شازند با اشاره به اینکه وضعیت شیوع بیماری کرونا قرمز است، گفت: طرح تشدید نظارت  بر بازار از واحدهای صنفی تولیدی و خدماتی از فردا (شنبه)آغاز می‌شود و با خاطیان برخورد قاطع و قانونی صورت می‌گیرد.
شهرستان شازند از توابع استان مرکزی است که در ۳۳ کیلومتری جنوب غربی اراک واقع شده است و در این منطقه بیش از ۱۲۰ هزار نفر جمعیت زندگی می‌کند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =