استاندار قزوین: نیروی انسانی ارزشمندترین عنصر توسعه به حساب می‌آید

قزوین - ایرنا - استاندار قزوین نیروی انسانی را به عنوان ارزشمندترین عنصر توسعه برشمرد و گفت: از این عنصر باید در جای خود به بهترین شکل ممکن استفاده و بهره‌برداری کرد.

به گزارش ایرنا، هدایت الله جمالی‌پور روز پنجشنبه در مراسم افتتاح شرکت توسعه قوای محرکه تیوان که به صورت ویدیو کنفرانس و با حضور رییس جمهوری برگزار شد، اظهار داشت: تلاش بیش از یک سال مدیران و فعالان اقتصادی در استان امروز به ثمر نشسته و شاهد افتتاح خط تولید موتور یورو ۶ هستیم که بسیار مطلوب ارزیابی می‌شود.

وی به سرعت راه‌اندازی پروژه تولید موتور یورو ۶ در استان و اینکه هیچ مانعی برسر راه این طرح قرار نگرفت، اشاره و یادآور شد:  اقدامات لازم و مناسب از سوی دستگاه‌های ذیربط برای بهره برداری از این واحد تولیدی در سطح استان نیز به عمل آمد.

استاندار قزوین با اشاره به اینکه امیدواریم با بهره‌برداری از این واحد تولیدی، جهش خوبی را در حوزه تولیدات صنعتی، به خصوص در حوزه خودرو شاهد باشیم، اضافه کرد: ایران اسلامی شایسته توسعه صنعتی است و تمامی ظرفیت‌های لازم برای تبدیل شدن به یک کشور قدرتمند اقتصادی را در منطقه دارد و منابع، نیروی انسانی و موقعیت جغرافیایی فوق‌العاده‌ای را نیز در خود جای داده است.

به گفته جمالی‌پور، ما می‌توانیم با وحدت، اتحاد و همبستگی به افق‌های بلند مدتی که در گام دوم انقلاب اسلامی مقام معظم رهبری آن را تبیین کرده‌اند، برسیم  و ضمن حل مشکلات پیش رو، با هماهنگی و اتخاذ تدابیر مناسب زمینه توسعه کشور را در زمینه‌های مختلف فراهم آوریم.

وی ادامه داد: تنها با سرمایه انسانی نمی‌توان در قالب نگاه سیاسی و جناحی رفتار کرد و هر مرتبه که این مهم اجرایی شده کشور متوجه خسارت‌های جدی شده است.

استاندار قزوین افزود: بداخلاقی و بد رفتاری‌ها در موضوعات سیاسی در جهت روند توسعه کشور باید کنار گذاشته شود و امیدواریم با توجه و توکل به خداوند این مهم عملیاتی شود.
 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =