۱۹ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۲:۵۲
کد خبرنگار: 2712
کد خبر: 84288356
۰ نفر

برچسب‌ها

موتورسیکلت‌های حامل تریاک در خراسان جنوبی متوقف شد

بیرجند - ایرنا - فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی گفت: تکاوران پلیس در یگان تکاوری "دهسلم" ۱۰۸ کیلو و ۴۵۰ گرم تریاک را در بازرسی از ۲ موتورسیکلت در نقاط کویری کشف کردند.

به گزارش روز پنجشنبه پایگاه خبری پلیس، سردار ناصر فرشید افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با دریافت اطلاعاتی مبنی بر حمل و جابه‌جایی مواد مخدر توسط سوداگران مرگ در نقاط کویری استان، موضوع را پیگیری کردند و دستگیری قاچاقچیان را در دستور کار خود قرار دادند.

وی گفت: تکاوران پلیس در یگان تکاوری ۱۰۳ "دهسلم" ۲ دستگاه موتورسیکلت حامل مواد مخدر را در عمق کویر رهگیری و کنترل کردند که در یک عملیات ضربتی موتورسیکلت‌ها متوقف و  در بازرسی از آنها ۱۰۸ کیلو و ۴۵۰ گرم تریاک کشف شد.

فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی بیان کرد: ماموران در این رابطه موتورسیکلت‌ها را توقیف و ۲ سوداگر مرگ را دستگیر کردند که متهمان با تشکیل پرونده و دستور مقام قضایی روانه زندان شدند.

وی با بیان اینکه پلیس به صورت شبانه‌روزی و با به کارگیری همه امکانات برای برقراری نظم و امنیت تلاش می‌کند افزود: مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ و سامانه پیامکی ۱۱۰۵۶ آماده دریافت اخبار و اطلاعات شهروندان درخصوص شناسایی و برخورد با مجرمان است.

دپوی ۹۴ کیلو و ۶۰۰ گرم تریاک در سربیشه

فرمانده انتظامی سربیشه هم از کشف ۹۴ کیلو و ۶۰۰ گرم تریاک به صورت دپو در یکی از روستاهای این شهرستان خبر داد و گفت: ماموران در این رابطه یک متهم را دستگیر کردند.

سرهنگ احمدرضا کارگر اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان سربیشه با دریافت اطلاعاتی مبنی بر دپوی مواد مخدر در یکی از روستاهای این شهرستان، موضوع را پیگیری کردند و شناسایی و دستگیری متهمان را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران محل دپوی مواد مخدر را شناسایی کردند و تیم‌های عملیاتی به محل اعزام شدند که در بازرسی چهار کیسه حاوی ۹۴ کیلو و ۶۰۰ گرم تریاک کشف و یک متهم که قصد تحویل آن به سوداگران مرگ را داشت، دستگیر شد.

فرمانده انتظامی سربیشه گفت: یک متهم در این رابطه دستگیر و با تشکیل پرونده به مقام قضایی معرفی و روانه زندان شد.

وی با اشاره به اینکه مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر با جدیت از سوی پلیس دنبال می‌شود؛ از شهروندان درخواست کرد در صورت مشاهده و برخورد با فروشندگان مواد مخدر و هرگونه بی نظمی و اخلال در نظم عمومی، با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس بگیرند یا از طریق پیامک به سامانه ۱۱۰۵۶ موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =