۱۹ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۲:۵۳
کد خبرنگار: 952
کد خبر: 84288350
۰ نفر

برچسب‌ها

یک واحد غیرمجاز تولید مواد شوینده در کهریزک تعطیل شد

شهرری - ایرنا - بخشدار کهریزک از توابع شهرستان ری گفت: یک واحد غیرمجاز تولید مواد شوینده در روستای گلحصار بخش کهریزک با حکم قضایی تعطیل شد.

امین بابایی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت:  این واحد تولیدی بدون داشتن مجوزهای لازم از سازمان غذا و دارو، اداره بهداشت و سایر مراجع به صورت مخفیانه فعالیت می کرد.

وی با بیان اینکه وضعیت بهداشتی خط تولید و کارگران این واحد تولیدی نامناسب بود، خاطرنشان کرد: کارگران در استفاده از موادی مانند تگزافون، سودسوزآور و وایتکس بدون داشتن حفاظت های فردی کار می کردند همچنین کف، دیوار، سقف، تهویه و در کل شرایط ساختمانی کاملا نامناسب بود.

بابایی نداشتن مسئول فنی را مهمترین نکته در این کارگاه برشمرد و افزود: کارگران، مواد اولیه را بصورت چشمی و کاملا تجربی و بدون نظارت های لازم استفاده می کردند ضمن آنکه تمام مواد اولیه و رنگ های موجود نیز غیرمجاز، فله ای و بدون برچسب و تاریخ بود.

این مسئول  با اشاره به اینکه وضعیت آب این محل نیز آلوده و غیربهداشتی است، تصریح کرد: باتوجه به اینکه هیچ یک از نکات بهداشتی در این واحد رعایت نشده بود به دستور رئیس حوزه قضایی بخش کهریزک کارگاه پلمب و تمام محصولات ضبط شد.

بخش کهریزک از توابع شهرستان ری، از شمال به بهشت زهرا (س)، از غرب به اتوبان تهران قم، از شرق به باقر شهر و از جنوب به شهر حسن آباد فشافویه محصور و در فاصله ۱۳ کیلومتری شهرستان ری واقع شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =