۱۹ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۲:۲۳
کد خبرنگار: 1452
کد خبر: 84288343
۰ نفر

برچسب‌ها

ورزش کبدی همدان نمره قبولی گرفت

همدان- ایرنا- فدراسیون کبدی کشور به عملکرد هیات کبدی استان همدان نمره قبولی داد.

به گزارش ایرنا عباس خواجه اورسجی رییس فدراسیون کبدی روز پنجشنبه در نشست با اعضای هیات کبدی همدان، عملکرد این استان را رضایت بخش اعلام کرد و افزود: با وجود شرایط کرونایی و تعطیلی تمرینات کبدی همدان جزو استان‌هایی بود که با خلاقیت خود اقداماتی همچون ورزش در خانه، آموزش‌های مجازی، برگزاری دوره‌های مختلف آشنایی با کبدی و ارتباط با رسانه‌ها توانست چراغ این ورزش را روشن نگه دارد.

وی فعالیت رشته کبدی در تمامی شهرستان‌ها را بسیار مهم دانست و گفت: سیاست فدراسیون آموزش عمومی و گسترش ورزش کبدی در اقصی نقاط کشور است و از استان‌ها خواسته‌ایم که گستره فعالیت خود را در تمام استان داشته باشند.

اورسجی از درخواست هیات کبدی استان همدان پیرامون میزبانی رویدادهای ملی و بین المللی استقبال کرد و گفت: فدراسیون آمادگی همکاری با استان‌ها برای برگزاری دوره‌ها و رویدادهای مختلف را دارد.

رییس فدراسیون کبدی با اشاره به ناحیه‌بندی کبدی استان‌ها در کشور گفت: با اجرای این طرح به دنبال انتقال تجارب استان‌ها به یکدیگر، تقویت ارتباط بین استان‌ها و توسعه آموزش کبدی هستیم.

رییس هیات کبدی استان همدان نیز در این نشست گفت: باتوجه به ظرفیت موجود استان آمادگی برگزاری دوره‌های مختلف آموزشی و میزبانی رویدادها و مسابقات ملی و بین المللی را داریم.

سید مصطفی موسوی با اشاره به لزوم تمرکز زدایی و تقویت استان‌ها اضافه کرد: برگزاری دوره‌ها و رویدادهای مختلف در استان‌ها موجب ایجاد انگیزه و تقویت زیرساخت‌های ورزشی می‌شود.

وی با اشاره به اهمیت هم افزایی با نهاهای ورزشی و بهره گیری از ظرفیت‌های طرفین در راستای معرفی ورزش کبدی بیان کرد: با برخی دستگاه‌ها و دانشگاه‌ها وارد تعامل و عقد تفاهم نامه شده‌ایم و این مهم می‌تواند کمک شایانی در توسعه رشته کبدی داشته باشند.

وی به اهمیت توسعه ورزش کبدی در گرایش‌های مختلف و در تمام‌ استان پرداخت و خاطرنشان کرد: به تمامی شهرستان‌ها سفر کرده‌ایم و به دنبال راه‌اندازی و تقویت این رشته ورزشی هستیم.

موسوی استفاده مناسب از تمام ظرفیت ‌های موجود را مهم دانست و افرود از هر فرصتی برای توسعه کبدی استقبال می کنیم.

وی معرفی ورزش کبدی را از اولویت‌های این هیات در سال جاری دانست و یادآور شد: برای معرفی کبدی از فضاهای شهری و پنانسیل‌های رسانه‌ای و صدا و سیما کمک می‌گیریم.

وی با اشاره به اهمیت گسترش ورزش کبدی در استان همدان گفت: با تشکیل کمیته‌های سرکل و ساحلی به دنبال فعال کردن سایر گرایش‌های کبدی در استان هستیم.

موسوی با تاکید بر فعالیت هیات کبدی استان در دو بخش همگانی و قهرمانی اضافه کرد: کمیته‌های همگانی و روستایی و عشایری هیات راه‌اندازی شده و هدف از این اقدام گسترش ورزش کبدی در استان است.

رییس هیات کبدی استان همدان، ایجاد ساختار تشکیلاتی، فعال شدن کبدی در شهرستان‌ها، تعامل با رسانه‌ها و ادارات، راه‌اندازی دفتر هیات، برگزاری دوره‌های آموزشی آشنایی با کبدی، برگزاری کارگاه‌های آشنایی با مربیگری و داوری و انجام تبلیغات محیطی برای معرفی رشته کبدی را از دیگر اقدامات هیات برشمرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =