۱۹ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۲:۲۲
کد خبرنگار: 1795
کد خبر: 84288297
۰ نفر

برچسب‌ها

کانال بسیج فرهنگیان البرز در شبکه شاد راه اندازی شد

کرج- ایرنا- مسوول بسیج فرهنگیان آموزش و پرورش البرز گفت: کانال بسیج فرهنگیان این استان با رویکرد روشنگری در شبکه شاد راه اندازی شد.

پاسدار مجتبی آمرکاشی روز پنجشنبه درگفت و گو با ایرنا هدف از راه اندازی این کانال را انتشار محتواهای آموزشی – تربیتی برای معلمان جهت انتقال به دانش آموزان و والدین در مدارس استان البرز ذکر کرد.

وی با اشاره به اینکه فرهنگیان این استان در برنامه شاد حضوری فعال دارند،اظهارداشت: معلمان مدافعان عرصه تعلیم و تربیت در وضعیت کرونا هستند که جهاد آنان دراین عرصه قابل تکریم است.

آمرکاشی بیان داشت: فرهنگیان استان البرز در اجرای طرح پویش ‌لبخند رضایت نیز کارنامه موفقی دارد.

وی یادآورشد: اگرچه شیوع ویروس کرونا مدارس مدارس را تعطیل کرد و معلمان در عرصه تعلیم و تربیت در مضای مجازی با مشکلاتی مواجه شدند ولی جریان آموزش تعطیل نشد و حتی در گروه جهادی تولید ماسک ،خدمات به بیماران کرونایی در بیمارستان ها، عملیات ضد عفونی، آموزش حضوری به دانش آموزان فاقد دسترسی به شبکه شاد و کمک در تامین تجهیزات هوشمند آموزشی به دانش آموزان نیازمند نیز داوطلبانه حضور پیدا کردند.

 آمرکاشی با بیان اینکه مقام معظم رهبری همواره به عدالت آموزشی، افزایش کیفیت مدارس دولتی و مراقبت از آسیب‌های آموزش مجازی تاکید دارند،خاطرنشان کرد: در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش اهداف کلان و راهبردهای کلی مشخص شده است که باید بر اساس سیاست‌ها، برنامه اجرایی تنظیم شود.

وی ادامه داد: تبیین گام دوم انقلاب درآموزش و پرورش مهمترین رسالت بسیج است که در این راستا باید نقش آفرینی بیشتری شود زیرا به دنبال مطالبات رهبر انقلاب و اجرای بیانیه گام دوم انقلاب در آموزش هستیم.

وی تصریح کرد: دراین کانال مطالبی با عنوان روشنگری در انتخابات و نقش مشارکت مردم  و فرهنگیان در انتخابات نیز منتشرمی شود.

وی به حضور مهم و سرنوشت ساز مردم در پای صندوق های رای در خردادماه ۱۴۰۰ پرداخت و اضافه کرد: انقلاب اسلامی ایران ۴۲ سال با اقتدار، بالندگی و توسعه در راستای اهداف خود حرکت کرده است.
مسوول بسیج فرهنگیان آموزش و پرورش استان البرز تاکید کرد: ایران اسلامی در این مدت علاوه بر مقاوت و مبارزه با توطئه دشمنان، انقلاب خود را نیز صادر و الگوی کشورهای آزادیخواه جهان نیز شده است.

استان البرز ۵۰ هزار فرهنگی شاغل و بازنشسته با ۴۷۳ هزار دانش آموز دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =