۱۹ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۱:۳۱
کد خبرنگار: 1452
کد خبر: 84288266
۰ نفر

برچسب‌ها

شهرداری همدان یکه تاز لیگ دسته ۲ فوتبال کشور

همدان- ایرنا- تیم شهرداری همدان برخلاف انتظار کارشناسان فوتبالی توانست نیم فصل طلایی را در رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال کشور سپری کند.

به گزارش ایرنا اگرچه انتخاب رضا طلایی منش به عنوان سرمربی شهرداری برای فصل جاری لیگ دسته دوم فوتبال کشور انتقادهایی را به همراه داشت اما این مربی بومی و باتجربه توانست توانمندی خود را در کنار سایر نفرات تیم اثبات کند.

شهرداری همدان در پایان نیم فصل اول لیگ دسته دوم فوتبال کشور عنوان قهرمانی گروه یک را به دست آورد و بالاتر از تیم‌های متمول نظیر ویستا توربین تهران، مس نوین کرمان، اسپاد تهران و سپیدرود رشت قرار بگیرد.

شاگردان طلایی منش بهترین فصل تاریخ فوتبال شهرداری در لیگ ۲ را سپری کردند و توانسته‌اند در نیم فصل اول هفت برد، پنج تساوی و تنها یک باخت صدرنشین شوند.

اتکا به مربیان بومی

تیم شهرداری با انتخاب کادر فنی بومی باتجربه و هماهنگ توانست شکل منظم و مفید را در مباحث فنی و تاکتیکی تیم ایجاد کند و بهترین مربیان بومی در موفقیت این تیم نقش آفرینی کرده‌اند.

طلایی منش با کوله باری از تجربه اگرچه طی چند سال اخیر بنا به دلایلی از مستطیل سبز فاصله گرفته بود اما به واسطه شناخت و اعتقادی که عباس صوفی شهردار و رییس هیات فوتبال همدان به وی داشت، باردیگر در این عرصه وارد شد.

طلایی منش با کوله باری از تجربه اگرچه طی چند سال اخیر بنا به دلایلی از مستطیل سبز فاصله گرفته بود اما بواسطه شناخت و اعتقادی که عباس صوفی شهردار و رییس هیات فوتبال همدان به وی داشت، باردیگر در این عرصه وارد شد.

سایر مربیان شهرداری همدان نیز با تجربه و توان فنی بالا توانستند در کنار رضا طلایی منش نیم فصل موفق را در لیگ ۲ سپری کنند.

مجید بیگم جانی و مصطفی کاشی در کنار محمد بیات کادر فنی بدون حاشیه و موفق شهرداری در نیم فصل اول مسابقات بودند.

بازیکنان مستعد بومی عصای دست شهرداری

طلایی منش با اعتماد به بازیکنان مستعد بومی نظیر میثم زمانی، امیرحسین سوری و امیرحسین پورقاسمی در کنار سایر نفرات توانست تیمی متحد و هماهنگ را روانه مسابقات کند و حاصل آن تصاحب صدرجدول بود.

امیرحسین سوری، میثم زمانی، امیرحسین پورقاسمی و امیرابراهیم بیگی هر کدام با ۲ گل زده بهترین‌های شهرداری در نیم فصل اول بودند.

البته در این بین آرمین طلایی منش مهاجم شهرداری همدان با سه گل زده بهترین گلزن این تیم است که البته در نیم فصل اول به دلیل مصدومیت بسیاری از مسابقات را نیز از دست داد.

شهرداری همدان با اتکا به بازیکنان توانمند بومی در کنار چند مهره کلیدی غیربومی توانسته مدعی لیگ ۲ در فصل جاری شود و تلاش آن‌ها تداوم این روند در نیم فصل دوم است.

کار دشواری در پیش داریم

سرمربی تیم شهرداری همدان می‌گوید: صدرنشینی و قهرمانی نیم فصل هراندازه که خوشایند است اما حفظ آن سخت‌تر بوده و باید تلاش خود را در نیم فصل دوم داشته باشیم.

رضا طلایی منش افزود: هنوز در نیمه راه هستیم و نیم فصل دوم به طور قطع بازی‌های سخت‌تر و مهمتر است.

وی بیان کرد: در نیم فصل دوم تیم‌ها چیزی برای از دست دادن ندارند و کار در بالا و پایین جدول بسیار سخت خواهد بود.

سرمربی شهرداری همدان: در نیم فصل دوم تیم‌ها چیزی برای از دست دادن ندارند و کار در بالا و پایین جدول بسیار سخت خواهد بود.

طلایی منش خاطرنشان کرد: بازیکنان ما در نیم فصل اول با تلاش و غیرت لازم مزد زحمات خود را دریافت کردند و اکنون آماده حضور قدرتمند در نیم فصل دوم مسابقات هستند.

وی بیان کرد: خوب می‌دانیم که در نیم فصل دوم کار راحتی در پیش نداریم بنابراین باید تمام تلاش خود را بکار بگیریم تا با کسب نتایج مطلوب بتوانیم در جمع مدعیان رقابت داشته باشیم.

سرمربی شهرداری همدان تاکید کرد: هنوز نیم فصل از مسابقات باقی مانده و به طور قطع راه طولانی برای رسیدن به اهداف خود در پیش داریم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha