فرماندار: ایجاد پایگاه امداد و نجات جاده‌ای در بهاباد ضروری است

یزد – ایرنا – فرماندار بهاباد از ضرورت ایجاد پایگاه امداد و نجات جاده‌ای در محورهای مواصلاتی این شهرستان خبر داد و گفت: باتوجه به طولانی بودن مسیرهای مواصلاتی با شهرستان‌های همجوار، ایجاد پایگاه امداد و نجات در این مسیرها ضروری است.

به گزارش ایرنا به نقل ازروابط عمومی فرمانداری بهاباد محمد مهدی خانی زاده بهابادی روز پنجشنبه در دیدار با مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد افزود: در سال ۱۴۰۱ شاهد بهره برداری از کارخانه گندله‌ سازی بهاباد و مسیر بهاباد ـ نای‌بند و همچنین کارخانه کنستانتره آهن بهاباد خواهیم بود که افزایش شدید ترددها را به همراه دارد .

وی با بیان اینکه نیروهای داوطلب جمعیت هلال احمر شهرستان بهاباد فعالانه‌ در حوادث و بحرانها حاضر می شوند، از زحمات و تلاش های پرسنل، امدادگران و داوطلبان جمعیت هلال احمر تشکر نمود.

مدیرعامل جمعیت هلال استان یزد نیز اظهار داشت: بهترین نیروها را در جمعیت هلال احمر شهرستان بهاباد داریم که در هر ساعت از شبانه روز آماده ارائه خدمت به مردم عزیز در هرگونه شرایط و حوادث می‌باشند

. "محسن حرازی زاده" یکی از وظایف اصلی هلال احمر را آمادگی در برابر حوادث و امدادرسانی عنوان نمود و با اشاره به روند فعالیت پایگاه های امداد جاده‌ای در دیگر شهرستان‌های استان گفت: در مسیرهای جاده ای هرجا نیاز به کمک باشد گروه‌های امداد جاده‌ای هلال احمر اقدام به کمک رسانی می‌کنند.

در این نشست مقرر گردید جهت احداث پایگاه امداد جاده ای هلال احمر در مسیر بهاباد به بافق در محدوده شهرستان بهاباد، جانمایی‌ صورت گیرد.

گزارش دیگری حاکیست فرمانداربهاباد گفت : انتخابات، نماد مردم سالاری دینی است و آراء مردم، حق‌الناس است که همه دست اندرکاران برگزاری انتخابات موظفند با امانت داری از آن مراقبت و محافظت کنند.

به گزارش ایرنا ، محمد مهدی خانی زاده بهابادی روز پنجشنبه درنشست هیات اجرائی انتخابات شهرستان با بیان اینکه عمل به قانون، مهمترین اصل در برگزاری انتخابات است و از تمامی عوامل اجرایی و نظارت و بازرسی درخواست می‌شود تا در جریان این رویداد مهم، به مُر قانون عمل کنند اظهار داشت : اخلاق‌مداری و رعایت اصل بی‌طرفی از مهمترین وظایف کلیه دست‌اندرکاران امر انتخابات است که باید مورد توجه قرار گیرد.

خانی زاده بهابادی درادامه این نشست با بیان این مطلب که بسترهای لازم برای برگزاری انتخاباتی پرشور و حماسی در این شهرستان مهیا شده ادامه داد: وظیفه ما تشویق مردم برای حضور در پای صندوق‌های رای است و مشارکت حداکثری مردم در برقراری امنیت و آرامش در کشور، از اهمیت خاصی برخوردار است.

وی با اشاره به اینکه یکی از مهمترین دستاوردهای انتخابات تولید سرمایه اجتماعی است و برای رسیدن به این مهم باید قانون‌مداری و اصل بی‌طرفی مهمترین رسالت اعضای هیات اجرایی انتخابات باشد افزود : برگزاری انتخاباتی پرشور و سالم را مهمترین ماموریت و رسالت همه ارکان نظام است .

مرکز شهرستان۲۰ هزار نفری بهاباد در فاصله ۲۰۰ کیلومتری جنوب شرقی شهر یزد قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =