امام جمعه جدید هچیرود چالوس معرفی شد

نوشهر - ایرنا - امام جمعه جدید شهر هچیرود شهرستان چالوس روز پنجشنبه طی آئینی با حضور مسئولان استانی و شهرستانی معرفی شد.

به گزارش ایرنا ، رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه مازندران در این نشست ، حجت الاسلام محمدرضا صالح را به عنوان امام جمعه جدید شهر هچیرود معرفی و از تلاش های  حجت الاسلام حسن خسروی که به مدت ۱۵ ماه امامت جمعه این شهر را برعهده داشت ،‌قدردانی کرد.

صالح پیش از این امام جمعه یکی از شهرهای استان فارس بود.

حجت الاسلام محمد انتظاری در این آئین که در فرمانداری چالوس برگزار شد،‌ گفت :‌ نماز جمعه ،‌ نماز عبادی، سیاسی ،‌ وحدت آفرین و دشمن شکن است که بزرگترین برکت نظام انقلاب اسلامی محسوب می شود.

وی افزود : امامان جمعه نیز با همت و همکاری سایر مسئولان دستگاه ها مسایل فرهنگی منطقه را مد نظر دارند و در جهت رشد و شکوفایی آن تلاش می کنند.

انتظاری با اشاره به شرایط کرونایی کشور از زحمات کادر درمانی قدردانی کرد و گفت : انتظار می رفت با توجه به اعلام معاون وزیر بهداشت دروازه های شهرها باز نشود تا شاهد موج چهارم شیوع کرونا در استان و کشور نباشیم  ولی این امر محقق نشد و امروز شاهد تبعات وخیم آن در همه شهرها هستیم.

فرماندار چالوس نیز با اشاره به اهمیت نماز جمعه، برگزاری این آئین را یکی از دستاورد انقلاب اسلامی برشمرد و اظهار داشت: باید از این جایگاه ارزشمند نماز جمعه در جهت شکوفایی دین مبین اسلام ، خدمت به مردم و تحکیم وحدت بهره برد.
سید رسول حسینی افزود : امروز با همدلی ، وفاق ، همراهی و همکاری ائمه جمعه و مسئولان دستگاه های اجرایی می توان در جهت رفع مشکلات مردم به ویژه جوانان گام برداشت.

آئین عبادی و سیاسی نمازجمعه در ۴۶ شهر استان مازندران برگزار می شود.

چالوس با جمعیتی بیش از ۱۳۰ هزار نفر دارای سه شهر و نیز ۱۴۰ روستا است .

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =