برنامه‌های جمعی فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمان لغو شد

کرمان - ایرنا - معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمان از لغو تمام برنامه‌های جمعی این سازمان از جمله برنامه‌های مربوط به نخستین جشنواره جهانی نقاشی کودک شهرداری کرمان به‌ علت وضعیت قرمز کرونا خبر داد.

به گزارش ایرنا، محمد جهانشاهی روز پنجشنبه در جمع رسانه‌ها افزود: در راستای تسهیل جهت مشارکت کودکان و نوجوانان مناطق مختلف شهر کرمان به‌ویژه مناطق کم‌برخوردار در جشنواره جهانی نقاشی کودک شهرداری کرمان، برنامه‌هایی تدارک دیده شده بود، که برخی از برنامه‌های در نظر گرفته شده، روز گذشته ۱۷ فروردین‌ماه در فرهنگ‌سراهای ماه بنی‌هاشم و جان جهان برگزار شد، اما از امروز با اعلام وضعیت قرمز کرونا در شهر کرمان، ادامه این برنامه‌ها تا اطلاع بعدی لغو شد.

وی برگزاری جشنواره جهانی نقاشی کودک شهرداری کرمان را بهترین فرصت برای کودکان و نوجوانان کرمانی جهت شرکت در یک رویداد در سطح بین‌المللی دانست و گفت: به‌دلیل ایجاد وضعیت قرمز کرونا در شهر کرمان، شهروندان جهت آماده‌سازی و ارسال اثر به دبیرخانۀ این جشنواره، باید به‌صورت انفرادی اقدام کنند.

معاون شهردار کرمان در عین حال بیان کرد: البته افرادی که امکانات لازم جهت ارسال اثر را ندارند، می‌توانند آثار خود را جهت بارگذاری به مراکز فرهنگی شهرداری ازجمله فرهنگ‌سراها و خانه‌های فرهنگ تحویل دهند.

علاقه‌مندان جهت اطلاع از چگونگی شرکت در جشنواره جهانی نقاشی کودک شهرداری کرمان و ارسال اثر، می‌توانند به سایت https://cipfk.com/ مراجعه کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha