حضور مردم در انتخابات باعث تقویت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی است

قزوین - ایرنا - نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: حضور مردم در پای صندوق های رای، باعث تقویت و اقتدار نظام اسلامی است و هموطنان با شرکت در یک انتخابات پرشور و با شکوه می توانند یک بار دیگر اعتماد خود را به نظام نشان دهند.

آیت الله علی اسلامی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اهمیت حضور حداکثری مردم در انتخابات 28 خرداد ، با بیان اینکه تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی و نا امید کردن بیشتر دشمنان این نظام پیام اصلی انتخابات است، خاطر نشان کرد: انتخابات تجلی مردم سالاری دینی است.

وی تصریح کرد: مردم در کنار انتخابات ریاست جمهوری باید انتخابات شوراهای شهر و روستا را نیز جدی بگیرند و به کسی رای بدهند که دیانت، امانتداری و صداقت جزو خصوصیات اصلی او بوده و بتواند برای کشور و اسلام مفید باشد.

آیت الله اسلامی گفت: مردم در هر حکومتی با حضور در انتخابات و مشارکت در تصمیم گیری های سیاسی خود را به عنوان طرفدار حکومت و سیستم سیاسی حاکم بر خود قلمداد می کنند و این موضوع در کشور ایران هم تصدیق می شود.

وی با اشاره به اهمیت نیروی انسانی و تاثیرگذاری بالای آن در سطح جامعه افزود: مردم با حضور خود در انتخابات می توانند باعث شکست توطئه های دشمنان، متجاوزان و کسانی که چشم طمع به انقلاب اسلامی دوخته اند، شوند و توطئه های آنها را نیز خنثی می کند.

آیت الله اسلامی اضافه کرد: مردم حضور خود در انتخابات را بی تاثیر نشمارند چراکه به طور قطع انتخاب، حضور مردم تاثیرگذار است و سرنوشت ملت با انتخاب مردم شکل می گیرد.

نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: مردم در طول این ۴۲ سال همواره در تمامی انتخابات و مواقع حساس نظام اسلامی حضور داشته اند و به طور قطع در این انتخابات هم با تمام وجود حضور خواهند داشت.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خردادماه امسال به صورت همزمان در کشور برگزار می‌شود.

  

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =