ورزش در تقویت نشاط و شادابی جامعه، نقشی تعیین کننده دارد

قزوین - ایرنا - استاندار قزوین گفت: ورزش در سالم سازی اجتماع و تقویت نشاط و شادابی جامعه و دوری از آسیب های اجتماعی نقش تعیین کننده دارد.

به گزارش ایرنا،  هدایت الله جمالی پور روز چهارشنبه در دیدار امیر رضا خادم قهرمان سابق کشتی ایران و جهان در استانداری قزوین، افزود: ایران اسلامی مملو از قهرمانان و پهلوانان بزرگی است که هر کدام در دوران خود موجب سربلندی کشور و به اهتزاز در آمدن پرچم پر افتخار میهن اسلامی شده اند.

وی افزود:خانواده بزرگ خادم از افتخارات تاریخ ورزش کشتی کشور محسوب می شوند و دوران افتخار آنها در تاریخ ورزش کشور به خوبی ثبت و ضبط شده است.

استاندار قزوین گفت: این استان هم از دیرباز قهرمانان و افتخارآفرینان پرآوازه ای را در عرصه ورزش داشته که نشان دهنده استعدادهای این دیار مینودری در رشته های مختلف ورزشی است و باید با برنامه ریزی و حمایت لازم، زمینه رشد و شکوفایی آنها را فراهم کرد.

در ادامه این جلسه، در این دیدار که عباس علایی مقدم مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین نیز حضور داشت در خصوص استعدادها و ظرفیت های ورزشی استان و ضرورت توسعه فعالیت های ورزشی برای ایجاد فضایی شاد و با نشاط در جامعه بحث و گفت و گو شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =