اقتدار نظام جمهوری اسلامی به برکت وحدت است

کرمانشاه - ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه بر حفظ وحدت به عنوان اصلی‌ترین عنصر موفقیت تأکید کرد و گفت: اقتدار نظام در سایه وحدت و به برکت حضور یکپارچه مردم است.

به گزارش ایرنا؛ آیت الله «مصطفی علما» عصر چهارشنبه در دیدار فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی استان افزود: همه ما سرباز اسلام و دین هستیم و اگر به درستی به تکلیفمان عمل کنیم هیچ قدرتی جرأت نگاه چپ به نظام ما را نخواهد داشت.

وی با مهم دانستن خدمت به مردم و ضرورت رفع تنگناهای زندگی آنها تاکید کرد: امام راحل می فرمایند« هیچ عبادتی مانند خدمت به مردم نیست» زیرا این مردم هستند که صاحبان اصلی انقلاب و نظامند  و حضور مردم است که اقتدار نظام را بیمه می کند.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه تصریح کرد: دنیا می داند امروز مجموعه مطیع ولایت هستند و اگر این وحدت و همدلی نبود، استکبار و در رأس آن آمریکا به نظام و انقلاب ضربه می زد.

قبل از سخنان آیت الله علماء، سردار جاویدان فرمانده نیروی انتظامی استان و امیر آرانفر، ارشد نظامی آجا در غرب کشور، ضمن تجدید بیعت با آرمان انقلاب اسلامی، آمادگی خود را برای اجرای فرامین مقام معظم رهبری و فرمانده کل قوا اعلام داشتند.

سربازان سرمایه های ارزشمندی در پادگان ها هستند

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه همچنین در دیدار فرمانده هوانیروز کرمانشاه گفت: سربازان سرمایه های ارزشمندی در پادگان ها محسوب می شوند و باید برای آن ها برنامه مدون داشت.

آیت الله علما با تجلیل از تلاش های هوانیروز در خدمت رسانی به محرومان در نقاط سخت گذر، تاکید کرد: این خدمت ها برای مردم ارزشمند است و همواره مردم خوب استان و استان های همجوار قدردان این تلاش های صادقانه هستند.

وی تصریح کرد: سربازان داخل پادگان ها سرمایه های انسانی خوبی هستند لذا بایسته است فرماندهان، برای حضور چندین ماهه آنان، برنامه های آموزشی ترتیب دهند که به گونه ای کمک به اشتغال آنان در آینده باشد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =