۱۸ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۲۰:۴۴
کد خبرنگار: 1416
کد خبر: 84287791
۰ نفر

برچسب‌ها

خلخال نارنجی شد

اردبیل - ایرنا - فرماندار خلخال گفت: با افزایش شمار مبتلایان به ویروس کرونا وضعیت در این شهرستان از زرد به نارنجی تبدیل شد.

فریدون بابایی روز چهارشنبه به ایرنا افزود: در حالی که بیش از یک ماه وضعیت کرونا در خلخال زرد و حالت ثبات به خود گرفته بود، با ورود انبوه میهمانان نوروزی شمار ابتلا به کرونا در این شهرستان سیر صعودی گرفته است.

رئیس ستاد قرارگاه فرماندهی مقابله با کرونا در خلخال اظهارکرد: پس از گذشت بیش از ۴۵ روز از ایام عاری از فوتی کرونا در خلخال در ۴۸ ساعت گذشته نخستین فوتی کرونا در سال ۱۴۰۰ در این شهرستان به ثبت رسید.

بابایی گفت: در ۲۴ ساعت گذشته نیز ۱۷ مبتلا به کرونا در بخش داخلی و پنج بیمار مبتلا در بخش ویژه کرونای بیمارستان امام خمینی خلخال بستری شدند.

وی افزود: علاوه بر بیماران بستری در بیمارستان خلخال ، در حال حاضر ۳۴۵ مبتلا به کرونا  نیز در منازل خود در قرنطینه خانگی و گذران دوره بیماری هستند.

فرماندار خلخال بیان کرد: با رفتن مسافران و کاهش آمار ابتلا به کرونا در بخش شاهرود این شهرستان هم‌اکنون وضعیت در این بخش از حالت قرمز خارج شده و همانند سایر مناطق خلخال نارنجی است. 

فرماندار خلخال گفت: عادی‌انگاری‌ها و بی‌توجهی به پروتکل‌های بهداشتی، در افزایش آمار بستری‌ها و مبتلایان به کرونا در شهرستان خلخال موثر بوده و برای پیشگیری از ادامه این روند رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی مردم ضرورت دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =