پاکدل: سرمایه‌گذاری در رده پایه حلال مشکلات هندبال است

تهران- ایرنا- رییس فدراسیون هندبال گفت: با مربی خارجی مشکلات هندبال ما حل نمی‌شود و باید در رده پایه به مقامی برسیم تا در رده بزرگسالان شاهد موفقیت باشیم.

به گزارش ایرنا، علیرضا پاکدل امروز (چهارشنبه) در گفت‌وگویی اظهار داشت: در این مدت حامیان مالی خوبی در بخش زنان و مردان جذب کردیم و حتی در کنار آن چند بازی از مسابقات لیگ برتر پخش تلویزیونی داشت و این امر یکی از امتیازات مثبت لیگ‌ برتر محسوب می‌شود.

وی با اشاره به اینکه تمامی بدهی‌های فدراسیون هندبال تسویه شده است، گفت: امروز فدراسیون هندبال نه تنها بدهی نداشته بلکه تراز مثبتی دارد. همچنین در بحث مالی ثبات داریم و دیگر چالش گذشته برایمان وجود ندارد.

 رییس فدراسیون هندبال خاطرنشان کرد: برای میزبانی مسابقات قهرمانی آسیا باید دو یا سه شهر را به کنفدراسیون آسیا معرفی کنیم که از نظر زیرساخت فرودگاه، هتلینگ شرایط مطلوبی داشته باشد و آنان در نهایت یکی از این شهرها را برای میزبانی انتخاب می‌کنند. باید همه چیز برای برگزاری این مسابقات ارزیابی شود تا اتفاقات خوبی در این میزبانی رقم بخورد.

 وی تصریح کرد: فدراسیون برای رفع کاستی‌ها هندبال زنان به رده پایه توجه زیادی خواهد کرد. به دنبال مربی خارجی در بخش زنان هم هستیم. هر چند این موضوع در تفاهم قرارداد با تیم اشتادسازه مشهد قید نشده است.

وی تاکید کرد: با مربی خارجی مشکلات هندبال ما حل نمی‌شود و باید در رده پایه به مقامی برسیم تا در رده بزرگسالان شاهد موفقیت باشیم. این در حالی است که در رده پایه هم مدت‌های مدیدی است که به موفقیت نرسیده‌ایم چون به آن توجه نشده است.

رییس فدراسیون هندبال در پایان گفت: همچنین‌ پیشنهاد حضور در مسابقات هندبال ساحلی غرب آسیا را داده ایم و باید ببینیم‌ با این درخواست موافقت می‌شودیا خیر. در هر صورت در تلاش هستیم تا تیم جوانان و نوجوانان در مسابقات شرکت کنند و به دنبال حضور آنان در مسابقات منطقه‌ای نیز هستیم.‌

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =