ارائه آموزش‌های مقابله با مین در مرزهای شرقی و غربی کشور

تهران- ایرنا- رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به همکاری های مشترک جمعیت هلال احمر با کمیساریای عالی پناهندگان، گفت: جمعیت هلال احمر در مناطق آلوده به مین، به مسافرانی که از مرزهای کشور خارج یا وارد می شوند آموزش های لازم را ارائه می دهد.

به گزارش روز چهارشنبه پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، دکتر کریم همتی افزود: این طرح تا پایان سال در مرزهای غربی کشور و همچنین مرزدوغارون خراسان رضوی اجرا  می شود و داوطلبان و نجاتگران هلال احمر، مخاطرات در مواجهه افراد با مین را توضیح داده و آموزش های لازم در این زمینه و همچنین مقابله با ویروس کرونا را به مسافران ورودی به کشور ارائه می کنند. در این زمینه کمیساریای عالی از زحمات جمعیت هلال احمر، تشکر ویژه کرده است.

رئیس جمعیت هلال احمر گفت: این طرح علاوه بر خراسان رضوی در آذربایجان غربی، ایلام، کردستان، کرمانشاه، خوزستان و سیستان و بلوچستان هم اجرا می شود تا کاهش مخاطرات در مقابله با مین و کاهش ابتلا به کرونا را به همراه داشته باشد.
جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران با سابقه‌ای بیش از ۹۰ سال در خدمت رسانی به مردم ایران و جهان، از بدو تأسیس خود تا به حال در مسیر اهداف انسان دوستانه و اصول هفت‌گانه نهضت بین‌المللی صلیب سرخ و هلال احمر حرکت کرده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha