صداقت و اطلاع‌رسانی ایرنا تاثیر مستقیم بر ساماندهی بازار دارد

کاشان - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی کاشان گفت: صداقت و اطلاع‌رسانی ایرنا به عنوان رسانه مرجع و مورد اعتماد مسوولان و مردم تاثیر مستقیم بر ساماندهی بازار دارد.

به گزارش ایرنا، رضا مظلومی روز پنجشنبه در بازدید از نمایندگی خبرگزاری جمهوری اسلامی در کاشان افزود: رسانه در برخی موارد با رصد گزارش‌های مردمی و اطلاع‌رسانی آن به مدیران و مسوولان دستگاه‌های اجرایی به‌ویژه در توزیع عادلانه کالاهای اساسی و تنظیم بازار، برابری اجتماعی و حتی رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی یاری‌رسان بزرگی هستند.

وی با یادآوری چند مورد گزارش مردمی به ایرنا کاشان و انتقال آنها به مسوولان جهاد کشاورزی شهرستان اظهار داشت: این موارد پس از بررسی و پیگیری سریع، افزون بر رفع مشکل، حتی منشا آثار و برکت‌های خاصی برای ساماندهی، یکپارچه‌سازی و ارایه خدمات بهتر، بیشتر و سریع‌تر به کشاورزان از طریق یک برنامه جامع و کامل از سوی استان اصفهان شد.

مدیر جهاد کشاورزی کاشان با اشاره به نقش حساس، هدایتگر و فراگیر رسانه در انتقال اخبار ملی و بین‌المللی تاکید کرد: رسانه در انتقال اخبار ترویجی و آموزشی این دستگاه اجرایی به جمعیت هدف آن و پیگیری مشکلات نیز تلاش موثری دارد که از خدمات ایرنا کاشان نیز در این زمینه قدردانی می‌شود.

مظلومی با تبیین اثرگذاری اصحاب رسانه در انتقال اخبار و رویدادها به صورت فرامنطقه‌ای اظهارداشت: ایرنا تاثیر خوبی در معرفی منطقه فرهنگی کاشان و ظرفیت‌های آن در سطح ملی، منطقه‌ای و بین‌المللی دارد.

وی همکاری با رسانه، هم‌پوشانی و تعامل مطلوب جهاد کشاورزی کاشان با تمامی خبرنگاران فعال شهرستان را از اولویت‌های این دستگاه اجرایی عنوان کرد و گفت: همیشه پاسخگوی خبرنگاران و حتی ارتباط‌های تلفنی آنان برای انتشار اخبار کیفی و اطلاع رسانی به‌موقع است.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کاشان در این بازدید از نزدیک در جریان چگونگی تهیه، پردازش و انتشار تولیدات خبری و تصویری خبرگزاری جمهوری اسلامی قرار گرفت و با کارکنان نمایندگی این سازمان در کاشان دیدار کرد.

مظلومی همچنین با اشاره به ۳۰ سال خدمت صادقانه و خالصانه یوسف صائب خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی در کاشان که اواخر سال ۱۳۹۹ به افتخار بازنشستگی نائل شد، تلاش‌های این خبرنگار پیشکسوت ایرنا بر مبنای انصاف و اخلاق‌مداری را ستود.

نمایندگی خبرگزاری جمهوری اسلامی در شمال استان اصفهان از سال ۶۹ مسوولیت پوشش رویدادهای خبری شهرستان‌های کاشان، آران و بیدگل، اردستان و نطنز را با مرکزیت کاشان برعهده دارد.

شهرستان کاشان با جمعیت افزون بر ۳۶۴ هزار نفر در فاصله حدود ۲۰۰ کیلومتری شمال اصفهان قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =