سرتیپ نصیرزاده: پیشرفت‌های خوبی در نیروی هوایی حاصل شده است

تهران-ایرنا- فرمانده نیروی هوایی ارتش نیروی با بیان این که این نیرو همواره با دانش بوده و آینده بسیار روشن در انتظار آن هم در بحث هواپیماهای با سرنشین و هم بدون سرنشین است تاکید کرد: پیشرفت های بسیار خوبی حاصل شده است.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از روابط عمومی نهاجا، امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش در آیین دانش آموختگی خلبانان اف 4 در پایگاه شهید نوژه همدان، ضمن تبریک سال جدید گفت: نیروی هوایی ارتش، نیروی ویژه ای است و می توان گفت که هر روز، شرایطی مشابه با شرایط دوران جنگ تحمیلی را تجربه می کند. در سال گذشته این نیرو، سال موفقی را سپری کرد و به پیشرفت های قابل توجهی دست پیدا کرد.

وی افزود: نیروی هوایی ارتش همواره نیرویی با دانش بوده و آینده بسیار روشن در انتظار نیروی هوایی هم در بحث هواپیماهای با سرنشین و هم بدون سرنشین است و پیشرفت های بسیار خوبی حاصل شده است.

 سرتیپ نصیرزاده خطاب به خلبانان جوان بیان کرد: ویژگی‌هایی مانند شجاعت در زمان خطر، ایمان داشتن به کار و وظیفه محوله، داشتن انگیزه در انجام کارها و به روز کردن دانش در زمینه هوانوردی از ویژگیهای اصلی شغل خلبانی است و تمامی تلاش شما جوانان باید بالا بردن بهره‌وری کاری در سورتی‌های پروازی باشد.

وی گفت: پوشیدن لباس خلبانی روحیه و شجاعت بزرگانی همچون امیر برات پور، شهید بابایی، شهید دوران، شهید خلعتبری، شهید اردستانی و دیگر بزرگان عرصه پروازی را می خواهد که با خالی نکردن میدان و شجاعت مثال زدنی، حماسه های دوران دفاع مقدس را آفریدند.

 سرتیپ نصیرزاده تصریح کرد: فلسفه شغل خلبانی قابل وصف نیست و توصیه من به تمامی شما خلبانان جوان پایداری در کارها، استقامت داشتن، همت و تلاش مضاعف و چشم دوختن به اهداف دوردست است و هیچ گاه امید خود را از دست ندهید و با روحیه بالا کارهای خود را پیگیری کنید.

فرمانده نیروی هوایی ارتش با تاکید بر تهدیدات روزافزون فضای مجازی خاطرنشان کرد: فضای مجازی تهدیدی ویرانگر و جنگ تمام عیاری است که کانون خانواده را هدف گرفته است و تهدیدی بسیار جدی برای باورهای انسان به شمار می رود که لزوم آموزش درست و شیوه بهره برداری صحیح از این فضا بیش از پیش ضروری است.

مراسم دانش آموختگی خلبانان اف 4 نیروی هوایی ارتش، با حضور امیر سرتیپ خلبان نصیرزاده، حجت الاسلام قاضی رییس اداره عقیدتی سیاسی و جمعی از مسئولان و فرماندهان این نیرو روز چهارشنبه در پایگاه هوایی شهید نوژه برگزار شد.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =