۱۸ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۴:۵۸
کد خبرنگار: 2205
کد خبر: 84287496
۰ نفر

برچسب‌ها

فعالیت‌های ورزشی در شهرهای قرمز خراسان جنوبی تعطیل شد

بیرجند - ایرنا - معاون توسعه امور ورزش اداره ‌کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: طبق مصوبه ستاد مدیریت کرونا در استان فعالیت تمامی باشگاه‌های ورزشی در شهرستان‌های قرمز تعطیل شد.

محسن قطبی روز چهارشنبه به رسانه‌ها اعلام کرد: با توجه به اینکه شرایط استان به لحاظ شیوع کرونا در وضعیت خوبی نیست و سه شهرستان بیرجند، قاینات و فردوس در وضعیت قرمز قرار دارند، طبق مصوبه جلسه ستاد استانی کرونا تمامی اماکن، باشگاه‌ها و فعالیت‌های ورزشی در شهرهای قرمز استان از امروز - ۱۸ فروردین - تا اطلاع ثانوی تعطیل شد تا استان در وضعیت بهتری از نظر کرونا قرار گیرد.

وی با بیان اینکه سلامتی ورزشکاران از همه چیز مهمتر است افزود: امیدواریم تمامی ورزشکاران به ویژه باشگاه‌های بدنسازی، رزمی و استخرها از این قانون تبعیت کرده و در حفظ سلامتی هموطنان تلاش کنند تا هرچه زودتر این بیماری ریشه‌کن شود.

معاون توسعه امور ورزش اداره ‌کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی تصریح کرد: کمیته بازرسی و تشدید نظارت بر اماکن ورزشی دولتی و خصوصی تشکیل و در صورت رعایت نکردن مصوبه ستاد کرونا در استان، با صاحبان اماکن ورزشی و باشگاه‌ها براساس ضوابط قانونی به صورت جدی برخورد خواهد شد، لذا تقاضا داریم که همه بزرگواران این موضوع را جدی بگیرند.

وی گفت: امیدواریم شرایط استان به لحاظ کرونا بهتر شود تا دوباره شاهد فعالیت‌های ورزشی در بسیاری از مناطق استان باشیم.

قطبی اظهار داشت: شهرستان‌های طبس، بشرویه، سرایان، زیرکوه، درمیان، سربیشه و نهبندان نیز در وضعیت نارنجی و شهرستان خوسف در وضعیت زرد قرار دارند که مطابق با دستورالعمل ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا اماکن ورزشی در این مناطق به فعالیت خود ادامه می‌دهند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =