استاندار آذربایجان شرقی: حمایت از کارآفرینان اولویت دولت است

تبریز- ایرنا- استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر لزوم حمایت از کارآفرینان گفت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری و شعار سال همه امکانات استان برای رفع مشکلات موجود در حوزه تولید، صنعت و کارآفرینی استفاده می شود.

محمدرضا پورمحمدی روز چهارشنبه در دیدار بانوی کارآفرین نمونه استان با وی که در انتخابات مردمی زنان کارآفرین کشور، برتر انتخاب شده است، افزود: توسعه و پیشرفت ایران اسلامی مرهون تلاش بی دریغ انسان های خدوم و دلسوزی است که همواره پیشرفت و تعالی کشور را سرلوحه خود قرار داده و خدمتگزاری را افتخاری بزرگ برای خود می دانند.

وی ادامه داد: رفع همه مشکلات اعم از اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی در گرو تولید، کارآفرینی و فعالیت های اقتصادی است.

پورمحمدی با اشاره به تحریم های ظالمانه استکبار جهانی، گفت: تولید داخلی توانسته تحریم ها را خنثی کند و اگر در گذشته و سال قبل تولید و توانمندی داخلی ارتقا نمی یافت، طبیعتا تحریم ها بسیار شکننده می شد.

وی با اشاره به فعالیت بدون تعطیلی بسیاری از واحدهای تولیدی آذربایجان شرقی در شرایط کرونایی و تحریم افزود: تولید کنندگان، سربازان اصلی کارزار و میدان مبارزه با تهاجم اقتصادی هستند و در برهه های حساس تحریم، مردانگی خود را بیش از پیش به اثبات رسانده اند.

استاندار آذربایجان شرقی اظهار کرد:  مجموعه های تولیدی نقش بسیار مهمی در توسعه و شکوفایی اقتصادی استان دارند و با رعایت استانداردهای بین المللی، روز به روز بر کمیت و کیفیت محصولات تولیدی خود می افزایند.

وی با اشاره به وضعیت قرمز کرونایی حاکم بر کشور بر لزوم حمایت ویژه از کارآفرینان و تولیدکنندگان فعال در حوزه های مرتبط با بهداشت و سلامت به طور عام و کرونا به طور خاص تاکید کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =