استاندار اصفهان:همه برای مشارکت حداکثری در انتخابات تلاش کنیم

اصفهان- ایرنا- استاندار اصفهان گفت: باید تمام تلاش خود را در جهت مشارکت حداکثری مردم در انتخابات به کار ببندیم همان گونه که مقام معظم رهبری بر این موضوع تاکید دارند.

به گزارش ایرنا، عباس رضایی روز چهارشنبه در نشست مشترک کمیته حراست و استعلامات ستاد انتخابات استان و کمیته‌های متناظر بر شهرستان‌ها در سالن جلسات استانداری افزود: باید در راستای ایجاد امید و نشاط به مردم گام برداریم و از حاشیه پردازی‌ها جلوگیری کنیم.

استاندار اصفهان تصریح کرد: مردم ولی نعمت ما هستند و همه ما مدیران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستیم.

وی ادامه داد: در استان اصفهان که بیش از ۲۳ هزار شهید تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شده است مسئولیت ما به مراتب بیشتر از دیگر استان‌های کشور است.

رضایی با اشاره به جمله معروف امام خمینی(ره) که در کجای دنیا سراغ دارید که در یک روز ۳۵۰ شهید در اصفهان تشییع و در همان روز هزار نفر به جبهه‌ها اعزام شدند، تصریح کرد: به طور قطع ما مسئولیت بیشتری در استان برعهده داریم و با کوچکترین خطا باید پاسخگوی خون شهیدان باشیم.

استاندار اصفهان گفت:  باید اداره کل حراست‌ در ایجاد اعتماد مردم تلاش کنند و تمام تلاش خود را در راستای کار و خدمت بیشتر به مردم به کار ببندند.

وی با اشاره به وضعیت استان اصفهان به لحاظ شیوع کرونا گفت: در استان وضعیت مناسب نیست و مردم باید پروتکل‌ها و دستورالعمل‌هایی بهداشتی بیش از پیش رعایت شود.

رضایی بیان کرد: اکثر شهرهای استان اصفهان در وضعیت قرمز و نارنجی قرار گرفتند و ویروس کرونا نسبت به قبل چموش‌تر شده و سرعت انتقال آن بالا رفته است.

سند راهبردی و برنامه‌های اداره کل حراست استانداری اصفهان در سال ۱۴۰۰ که برحسب شرح وظایف حراست‌ها و در قالب چهار وظیفه اصلی: حفاظت اسناد و مدارک طبقه بندی شده، حفاظت کارکنان، حفاظت فناوری اطلاعات و حفاظت فیزیکی تدوین شده امروز با حضور استاندار اصفهان رونمایی شد.

به گزارش ایرنا؛ انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر وروستا، اولین میان‌دوره یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و دومین میان‌دوره پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

بر اساس این اطلاعیه ثبت نام داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری از ساعت هشت صبح روز سه شنبه مورخ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ آغاز و تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخ ۲۵ اردیبهشت۱۴۰۰ (به مدت پنج روز) ادامه می‌یابد.

استان اصفهان حدود پنج میلیون نفر جمعیت دارد که ۸۸ درصد از جمعیت آن در ۱۱۱ شهر زندگی می کنند، در این استان سه هزار و ۳۶۰ نفر برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر نام‌نویسی کردند و بر اساس آخرین گزارش ۸۶ درصد از داوطلبان مرد و ۱۴ درصد زن هستند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =