قدردانی از خانواده شهدا وظیفه همه مسوولان است

قصرشیرین - ایرنا- جانشین فرمانده سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: قدردانی از شهیدان و خانواده شهدا وظیفه همه مسوولان است و این مهم باید در اولویت برنامه‌های کشور و سرلوحه همگان باشد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار مرتضی مرادی روز چهارشنبه در آیین سرکشی و دلجویی از خانواده های شهدا در قصرشیرین، افزود: در سال جدید با خانواده های شهدا عهد و پیمانی دوباره می‌بندیم که تا آخرین قطره خونمان پیرو آرمان های شهدا باشیم.

وی اظهار داشت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به برکت خون شهدا بیمه است و تا زمانی که مسوولان در خط رهبر و راه و روش شهدا باشند این نظام همیشه مقتدر و سربلند است.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت قصرشیرین نیز در این دیدار گفت: خانواده های شهدا چشم و چراغ ملت هستند و ما در همه حال باید خدمت به آن ها را سرلوحه ی کارهای خود قرار دهیم.

سرهنگ پاسدار مرادعلی حسنی افزود: آرامش و امنیت امروز ما مرهون رشادت ها و دلاوری های شهدا است و ما باید تلاش کنیم در همه حال ادامه دهندگان راه شهدا باشیم.

در این آیین معنوی از خانواده بسیجی شهید نوروز مرادی که در سال ۶۲ در منطقه گیلانغرب به شهادت رسیده بود دلجویی شد.

قصرشیرین در غرب کرمانشاه بیش از ۲۷ هزار تن جمعیت دارد که در اوایل جنگ تحمیلی در اشغال متجاوزان بعثی بود، این شهرستان در هشت سال دفاع مقدس بیش از ۸۷۰ شهید تقدیم نظام اسلامی کرده که قبور مطهر تعداد زیادی از این شهدا در سایر شهرهای استان کرمانشاه است.  

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =