ووشو ایران برای مسابقات قهرمانی جوانان آسیا آماده می‌شود

زنجان - ایرنا - رییس فدراسیون ووشو گفت: ووشو ایران، خود را برای رقابتهای جوانان که اواخر امسال برگزار خواهد شد آماده می‌کند.

امیر صدیقی روز چهارشنبه در مجمع انتخابات هیات ووشو استان زنجان که بدون حضور خبرنگاران برگزار شد، افزود: وشوو ایران در این شرایط کرونایی نیز بر اساس دستورالعمل‌های ابلاغی از سوی ستاد ملی مقابله باکرونا و با رعایت دقیق پروتکلهای بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، برای حضور توانمند و شایسته تر در این پیکارها، آماده می شود.  

وی با بیان اینکه باید از تمام توان و ظرفیت ها در شرایط جدید و ویژه کرونایی به منظور دانش افزایی بیشتر استفاده کنیم، اظهار داشت: زنجان به عنوان قطب ووشو کشور بوده و با این اوصاف انتظارات از این استان بسیار بیشتر است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان نیز در این مجمع انتخاباتی به موضوع استعدادیابی در ورزش اشاره کرد و گفت: استعدادیابی در عرصه ورزش باید از سوی هیات های ورزشی جدی گرفته شود و نباید از این امر غافل شد.

علی خلیلی افزود: ووشو زنجان با توجه به افتخارات بی پایانی که تا به امروز داشته است برای ماندن در صحنه باید به این مقوله مهم و اثرگذار توجه بسیار جدی داشته باشد و با پرورش قهرمانان شایسته و توانمند، موفقیت های خود را روزافزون کند.

وی اظهار داشت: کادر جدید هیات ووشو باید از تجربیات موفق مدیریت قبلی و همچنین برنامه های ارایه شده از سوی کاندیدای رقیب در پیشبرد اهداف و برنامه های خود بهره بگیرد تا بتواند این جایگاه فعلی را حفظ و ارتقا بخشد.

به گزارش ایرنا، در این مجمع انتخاباتی هیات ووشو استان زنجان که امروز /۱۸ فروردین ماه/ برگزار شد "علی الماسی" با کسب اکثریت آرای ماخوذه، به مدت چهار سال سکان هدایت هیات ورزش وشوو استان زنجان را در اختیار گرفت.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =