دیپلمات‌های کشور تا رفع تحریم‌ها هیچ نقطه ضعفی نشان ندهند

تهران - ایرنا -نماینده مردم بهشهر در مجلس شورای اسلامی از دیپلمات‌های کشور در نشست مشترک برجام خواست تا رفع کامل تحریم‌ها هیچ نقطه ضعفی نشان ندهند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، «غلامرضا شریعتی اندراتی» در نشست علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی و در نطق میان دستور خود گفت: زمان طولانی برای فرآیند درخواست صدور مجوزهای سرمایه گذاری و ایجاد کسب و کارها که حدود ۲ سال است، سبب شده هزینه‌های سرمایه گذاری افزایش یافته و موجب انصراف سرمایه گذار شود.

نماینده مردم بهشهر در مجلس با اشاره به قانون اقدام راهبردی برای تحریم ها گفت: این قانون سبب انفعال آمریکای جنایتکار با جمهوری اسلامی شد و علاوه بر کمک برای افزایش قدرت چانه زنی در مذاکرات سبب افزایش اعتماد به نفس دیپلمات های کشور شده است.

شریعتی با بیان اینکه دیپلمات‌های جمهوری اسلامی در فضای سردرگمی دشمن در نشست مشترک برجام عجله نکنند، اظهار داشت: در مصوبه مجلس به طور صریح آمده است تا رفع کلیه تحریم‌ها کوچکترین نقطه ضعفی از خود نشان ندهند.

وی با قدردانی از مسوولان نظام برای امضا قرارداد ۲۵ ساله با چین گفت: بخش‌های مختلف آن نیاز به مصوبه مجلس دارد. البته دستپاچگی آمریکا، رژیم صهیونیستی و بعضی از کشورهای اروپایی در مخالفتی بی چون و چرا با این سند نشان از آن است که مسوولان نظام، در تنظیم سند منافع ملی را به خوبی رعایت کردند.

شریعتی با اشاره به انتخابات خردادماه برای گزینش رییس دستگاه اجرایی کشور افزود: تشکیل دولت انقلابی همراه با چکیده شوراهای جدید شهر و روستا روح جدید خدمت و تحول در عرصه اقتصادی به همراه خواهد داشت.

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه ملت ایران با حضور در پای صندوق‌های رای و انتخاب هوشمندانه به توسعه کشور کمک خواهند کرد، گفت: رای ملت  می تواند سبب  قدرت ملی و ناامیدی دشمنان ایران اسلامی شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =