اصلاح آمار از مهمترین موضوعات برای تحقق شعار سال است

خرم‌آباد - ایرنا - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: اصلاح آمار و داشتن اطلاعات دقیق در پیشبرد امور بسیار موثر و یکی از مهمترین موضوعات در زمینه تحقق شعار سال است.

به گزارش ایرنا، بهزاد منصوری روز چهارشنبه در دیدار با رییس خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز لرستان افزود: با توجه به نامگذاری امسال به نام تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها از سوی مقام معظم رهبری، برنامه هایی برای تحقق آن در دستور کار قرار گرفته است.

وی اظهار داشت: براساس شعار امسال، بحث تولید به عنوان یک جریان مستمر و وظیفه ذاتی سازمان به شمار می‌رود که آن را دنبال می‌کنیم، اما در ارتباط با پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها، باید نخست شناخت دقیقی از وضعیت داشته باشیم تا بتوانیم کار کارشناسی انجام دهیم.

وی با بیان اینکه به همین منظور اصلاح آمار و اطلاعات در حوزه صمت لرستان آغاز شده است گفت: در این راستا تمامی مسایل و مشکلات واحدهای تولیدی و بنگاهها و راهکارهای رفع موانع  احصا می شود.

منصوری با بیان اینکه  مسایل حوزه تنظیم بازار، معیشت مردم و کرونا به یک مشکل تبدیل شده است تصریح کرد: امید می رود بتوانیم تحریم های اقتصادی را به بهترین شکل ممکن سپری کنیم تا با یک شرایط ایده ال، برای اجرای برنامه ها اقدام شود.

وی  ادامه داد: حوزه صنعت، معدن و تجارت لرستان به دلیل ارتباط با معیشت مردم، تولید و واحدهای صنعتی و معدنی فعالیت‌های زیادی دارد و گستردگی کار آن بالا است که امیدواریم به بهترین شکل ممکن در خدمت مردم و توسعه استان باشیم.

وی ابراز امیدواری کرد با همفکری خوب رسانه‌ها بتوان در راستای رونق تولید و توسعه همه جانبه استان تلاش و مسیر رشد همه جانبه را فراهم کرد.

منصوری ادامه داد: رسالت صمت، اشتغال جوانان، دلگرم کردن صنعتگران و معدنکاران و رفاه حال شهروندان است اما در مدت زمان کوتاه و یک شبه نمی توان مسایل و مشکلات را حل کرد.

محمد علیدوستی رییس خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) مرکز لرستان نیز گفت: ایرنا متعلق به نظام است که در راستای کمک به سیاست های دولت فعالیت می کند و برای جذب مخاطب دنبال خبرهای کذب نیست.

وی افزود: ایرنا انعکاس اخبار خود را با هدف اطلاع‌رسانی دقیق به مردم و کمک به توسعه استان برنامه‌ریزی کرده است.

وی اظهار داشت: اگرچه برخی از رسانه ها دنبال منافع شخصی هستند و خدمات دستگاه‌های اجرایی را نادیده می گیرند، اما ایرنا تلاش می کند تا خدمات دولت و نظام به نحو مطلوبی انعکاس داده شود.

علیدوستی ادامه داد: امسال از سوی مقام معظم رهبری با شعار تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها نامگذاری شده است که این مهم، اهمیت مجموعه صمت را بیشتر می کند و ایرنا نیز در این خصوص همکاری خواهد کرد.

وی تاکید کرد: خبرگزاری جمهوری اسلامی آماده هرگونه همکاری با سازمان صمت لرستان جهت انعکاس اخبار و اطلاعات، با محوریت حل مشکلات موجود در حوزه تولید است. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =