۱۸ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۴:۵۰
کد خبرنگار: 1165
کد خبر: 84287115
۱ نفر

برچسب‌ها

اشتغال‌زایی زندانیان از اولویت‌های دستگاه قضاست

ارومیه- ایرنا- مدیرکل دفتر اقدامات حمایتی سازمان زندان‌های کشور گفت: اشتغال ‌زایی برای زندانیان و محکومان یکی از اقدامات مهم و اولویت های دستگاه قضا به شمار می رود که برای این مهم، هدف گذاری بسیار خوبی نیز ترسیم شده است.

علی رئیسیان زاده روز چهارشنبه در بازدید از مجمع حرفه‌آموزی و کاردرمانی زارعان خوی اظهار داشت: باید به این امر توجه شود که اشتغال زایی زمینه‌ساز رفع بخش مهمی از مشکلات اقتصادی و معیشتی رندانیان خواهد بود.

وی ادامه داد:  کاهش آسیب‌های اجتماعی خانواده‌های زندانیان باید در اولویت باشد تا مشکلی در این زمینه متوجه این بخش نشود.

مدیر کل دفتر اقدامات حمایتی سازمان زندانهای کشور گفت: دستگاه قضایی حمایت از اقشار ضعیف و آسیب پذیر جامعه به ویژه خانواده‌های نیازمند مددجویان زندانی را از اولویت‌های مهم و راهبردی خود می‌داند و در این راستا اقدامات ارزنده‌ای را انجام داده است.

دادستان عمومی و انقلاب خوی نیز در این بازدید بیان کرد: یکی از اقدامات صورت گرفته در راستای حمایت از خانوده‌های بی بضاعت زندانیان این شهرستان توزیع اقلام معیشتی است.

حمید صمدزاده ادامه داد: در این راستا در مرحله دوم  رزمایش کمک‌های مومنانه با توزیع ۲۷۰ بسته‌ کمک‌ معیشتی بین خانواده‌های زندانیان تحت پوشش انجمن حمایت از زندانیان شهرستان خوی اجرا می‌شود.

به گزارش ایرنا، ارزش ریالی این بسته‌ها یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال بوده و این بسته‌ها شامل اقلام ضروری است و از ابتدای سال ۱۳۹۹ در چندین مرحله به صورت نقدی و غیر نقدی بین خانواده‌های زندانیان تحت پوشش انجمن حمایت از زندانیان این شهرستان توزیع شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =