اعتماد مردم به نیروی انتظامی سرمایه ارزشمندی است

یاسوج - ایرنا - نماینده ولی فقیه در کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به خدمات و مجاهدت های ماموران پلیس این استان در برقراری نظم و امنیت و همراهی موثر در مقابله با شیوع کرونا و زلزله شهر سی سخت گفت: اعتماد مردم به نیروی انتظامی سرمایه ارزشمندی است که جای تقدیر دارد.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین سید نصیر حسینی روز چهارشنبه در جمع فرمانده و هیات رئیسه فرماندهی انتظامی استان، امنیت را یکی از مولفه های زندگی انسان دانست و اظهار داشت: آسایش و آرامش حاکم در جامعه مرهون رشادت و تلاش های مخلصانه فرزندان این مرز و بوم است که در راه حفظ نظم و آرامش لباس سبز خدمت و ایثار بر تن کرده‌اند.

وی از تلاش پرسنل انتظامی استان در سال گذشته و همچنین سختی و دشواری ماموریت ایام نوروز در سال ۱۴۰۰ تقدیر کرد.

حسینی تصریح کرد: نیروی انتظامی همواره برای دفاع از امنیت، سلامت و جان مردم و بالاخص نظم عمومی که از پایه‌های زندگی انسانهاست، بصورت شبانه روزی تلاش می کنند.

وی تصریح کرد: پلیس یک نقش حیاتی در زندگی روزمره مردم دارد که همواره جانشان در صحنه هایی همچون در تقابل با مجرمان، هنجارشکنان، افراد مغرض و مخل امنیت در خطر است که آحاد جامعه باید علاوه بر آگاهی از این تلاش‌ها، قدردان پلیس باشند.

حسینی بر حفظ و تقویت خدمت و محبت پلیس به مردم تاکید کرد و گفت: امنیت روانی مردم با بیداری و هوشیاری پلیس افزایش خواهد یافت.

امام جمعه یاسوج اضافه کرد: توطئه‌های دشمن در نظم، انضباط و امنیت جامعه با تلاش بیشتر نیروی انتظامی در تامین امنیت و آسایش مردم  خنثی می شود.

 حسینی گفت: امروز در زیر سایه ولایت فقیه کار کردن و تلاش برای دین اسلام و نظام جمهوری اسلامی در تقابل با دشمنان، افتخاری عظیم و جهاد در راه خداست.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha