تردد به بلوار ارم و گنجنامه همدان محدود شد

همدان- ایرنا- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان اظهار داشت: محدودیت تردد به بلوار ارم و گنجنامه از امروز ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه تا ۲۲ اعمال می‌شود.

سرهنگ فرخ جمالی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: محدودیت تردد به بلوار ارم و گنجنامه به علت قرار گرفتن همدان در وضعیت قرمز کرونایی اعمال شد و تا بازگشت شرایط به وضعیت عادی این محدودیت برقرار است.

وی اضافه کرد: تیم های پلیس راهور شهرستان همدان در این مسیر مستقر بوده همچنین دیگر راه‌های فرعی منتهی به بلوار ارم را با قرار دادن نیوجرسی و دیگر موانع فیزیکی مسدود می‌کنند.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان ادامه داد: پس از ساعت ۲۲ نیز محدودیت تردد شبانه آغاز شده و تردد در همه معابر درون شهری تا ساعت سه بامداد همچنان مثل روزهای گذشته ممنوع است.

سرهنگ جمالی اظهار داشت: چنانچه خودروهایی اقدام به ورود به محدوده ترافیکی شامل بلوار ارم و گنجنامه در ساعات تعیین شده یعنی پس از ۱۶ و ۳۰ دقیقه کنند توسط ماموران یا دوربین های ثبت تخلف ۲۰۰ هزار تومان جریمه می شوند.

به گفته استاندار همدان ۹ شهرستان این استان در وضعیت قرمز و شهرستان اسدآباد در وضعیت نارنجی کرونایی قرار گرفت که با توجه به روند افزایش شمار بیماران در روزهای آتی وضعیت اسدآباد نیز قرمز می شود.

سید سعید شاهرخی در جلسه اضطراری ستاد مقابله با ویروس کرونا بیان کرد: شاهد تجمع و دورهمی برخی از افراد در مناطق تفریحی و توریستی از جمله گنجنامه و بلوار ارم هستیم که انتظار می رود با تعطیل کردن برخی از این اماکن و خاموش کردن چراغ ها مانع تجمع افراد شد. 

با توجه به قرار گرفتن استان همدان در شرایط قرمز کرونایی محدودیت های پیش بینی شده در طرح جامع هوشمند برای رنگ بندی قرمز در این استان اعمال می شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha