۱۸ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۱:۵۱
کد خبرنگار: 983
کد خبر: 84287005
۳ نفر

برچسب‌ها

پیکر دکتر جاوید ایمانی استاد فقید رسانه و ارتباطات به خاک سپرده شد

یزد - ایرنا - پیکر دکتر جاوید ایمانی استاد فقید علوم ارتباطات و رسانه روز چهارشنبه با حضور جمع کثیری از شهروندان یزدی و خانواده آن مرحوم در آرامستان خلدبرین یزد به خاک سپرده شد.

خبر کوتاه بود و جانفرسا، دکتر جاوید ایمانی، استاد رسانه و ارتباطات به دیدار حق شتافت، فضای رسانه استان یزد در یک هفته اخیر شاهد درگذشت دو نفر از فعالان حوزه رسانه و ارتباطات بود تا فروردین سال ۱۴۰۰ ماهی تلخ برای اصحاب رسانه یزد باشد

دیروز ملک مسعود ملک صاحب امتیاز نشریه ملک که قدیمی‌ترین نشریه در حال انتشار استان یزد است را به سوی خانه ابدی بدرقه کردیم و امروز پیکر دکتر جاوید ایمانی محقق و مدرس ارتباطات و از نخبگان رسانه را تا خلدبرین بدرقه کردیم.

اکثر کسانی که در مراکز علمی و دانشگاهی استان یزد در رشته‌های علوم ارتباطات و رسانه تحصیل کرده‌اند به احتمال زیاد چند واحد درسی را با دکتر ایمانی گذرانده‌اند، استادی که به تمام معنا معلم اخلاق بود و در حوزه‌هایی که کار مطالعاتی و تحقیقی انجام داده بود، دانش و تبحر قابل توجهی داشت.

دکتر ایمانی در حوزه مطالعه و پژوهش رسانه و سوادرسانه‌ای سوابق ارزشمندی داشت و در چندین جشنواره علمی و پژوهشی مقالات وی به عنوان، مقاله برتر برگزیده شده بود و در هدایت پایان نامه های دانشجویی نیز با تیزبینی و نکته سنجی، کارهای ماندگاری با هدایت ایشان توسط دانشجویان اجرا شد.

مرکز مدیریت راهبردی افتای ریاست جمهوری ضایعه دردناک درگذشت دکتر ایمانی را به خانواده محترم و بازماندگان آن مرحوم تسلیت گفت.

 خبرگزاری جمهوری اسلامی فقدان دکتر جاوید ایمانی را به بازماندگان ایشان تسلیت می گوید.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =