قرارداد سرمایه‌گذار شهربازی کرمانشاه لغو شد

کرمانشاه- ایرنا- رییس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری کرمانشاه گفت: قرارداد سرمایه‌گذار شهربازی کرمانشاه به دلیل عدم اجرای تعهدات لغو شده است.

به گزارش ایرنا، «علی‌اصغر خزلی» عصر چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: کمیته ماده ٣٨، قرارداد سرمایه‌گذار پروژه ساخت شهربازی نوین را به دلیل عدم اجرای تعهدات لغو نموده و اکنون در حال جذب سرمایه گذار جدید هستیم.

وی در رابطه با پروژه خیابان «غذا» واقع در منطقه سراب قنبر نیز گفت: اقدامات عمرانی پروژه خیابان غذا به اتمام رسیده و اکنون در حال دریافت مجوزهای لازم و حل مشکلات مالی با شرکت های آب و برق هستیم که زمان افتتاح این پروژه اعلام خواهد شد.

رییس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری کرمانشاه در ادامه گفت: اقدامات عمرانی پروژه تله کابین نیز به دلیل دریافت مجوزهای موافقت اصولی با کندی در حال اجراست که البته پیمانکار پروژه ساخت قطعات بتنی را در محل کارگاه دنبال می‌کند.

خزلی در پایان تصریح کرد: کارهای اجرایی پروژه تفریحی، توریستی و اقامتی و همچنین پروژه رستوران تفریحی گردشگری پارک شاهد نیز در حال اجراست که بزودی به بهره برداری خواهند رسید.

کلانشهر کرمانشاه بیش از یک میلیون نفر از جمعیت ۲ میلیونی استان را در خود جای داده و شهرداری نیز در قالب هشت منطقه شهری به شهروندان خدمات ارایه می دهد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =