نیکوکاران البرزی ۱۳ میلیارد تومان صرف نوسازی مدارس کردند

کرج - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره ) البرز اعلام کرد: خیران مرکز نیکوکاری نوسازی مدارس طی ۲ ماه پایانی سال گذشته با پرداخت وجه نقد، ارائه کالا و خدمات ۱۳ میلیارد تومان برای نوسازی مدارس کرج هزینه کردند.

 محمد محمدی فرد روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:  با توجه به نیاز استان البرز به فضاهای آموزشی بیشتر ، مرکز نیکوکاری نوسازان مدرسه ساز به بحث مدرسه‌سازی و مشارکت در ساخت مدرسه ورود کرده است.

وی اضافه کرد: این مرکز با کمک مردم و خیرین مدرسه ساز با پرداخت وجه نقد، ارائه کالا و خدمات در مجموع  ۱۳ میلیارد تومان برای نوسازی مدارس مناطق محروم کرج هزینه کرد.

محمدی فرد  با اشاره به اینکه خیران این مرکز نیکوکاری به طور اختصاصی فعالیت خود را در قالب کمک به آموزش دانش آموزان متمرکز کرده‌اند، افزود: این فعالیت‌ها می‌تواند در حوزه ساخت مراکز آموزشی و یا رفع مشکلات مالی دانش آموزان تاثیر گذار شود.

وی بابیان اینکه مدرسه‌سازی را می‌توان یک تجارت معنوی بسیار پربرکت دانست و گفت: مرکز نیکوکاری نوسازی مدارس با مشارکت شما خیرین مدرسه ساز و دغدغه‌مند می‌تواند نقش خود را در این راه سخت اما شیرین ایفا کند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha