۱۸ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۲:۳۷
کد خبرنگار: 2983
کد خبر: 84286840
۰ نفر

برچسب‌ها

رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی نوجوانان در رامسر آغاز شد

نوشهر - ایرنا - رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان کشور برای حضور در رقابت‌های کشتی نوجوانان قهرمانی آسیا در دهلی‌نو از امروز چهارشنبه در رامسر آغاز شد.

دبیر هیات کشتی مازندران روز چهارشنبه در حاشیه برگزاری این رقابت ها به خبرنگاران گفت که  این رقابت ها با حضور ۳۱۸ کشتی گیر در قالب ۳۳ تیم از ۳۱ استان کشور در اردوگاه شهید چمران شهرستان رامسر شروع شده است .

فرزاد فعلی افزود : این رقابت ها به مدت دو روز و تا عصر روز پنجشنبه ادامه خواهد داشت.

وی گفت : بر اساس برنامه ریزی انجام شده نفرات برتر اوزان مختلف برای حضور در رقابت های آسیایی دهلی که قرار است تیر ماه امسال برگزار شود به ارود دعوت می شوند.

بر اساس جدول تنظیمی فدراسیون کشتی کشور در این دوره از رقابت ها ، به ترتیب در اوزان ۴۵ کیلوگرم ۲۱ کشتی گیر ، ۴۸ کیلوگرم  ۲۵ کشتی گیر ، ۵۱ کیلوگرم  ۳۲ کشتی گیر ، ۵۵ کیلوگرم  ۴۴ کشتی گیر ، ۶۰ کیلوگرم ۴۶ کشتی گیر ، ۶۵ کیلوگرم ۳۵ کشتی گیر ، ۷۱ کیلوگرم  ۳۹ کشتی گیر ، ۸۰ کیلوگرم ۳۱ کشتی گیر ، ۹۲ کیلوگرم ۲۷ کشتی گیر ، ۱۱۰ کیلوگرم  ۱۸ کشتی گیر با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان ایران در رقابت های سال ۹۸ آسیا با کسب هفت مدال طلا، یک نقره و یک برنز با اقتدار به‌عنوان قهرمانی رقابت‌های آسیایی در قزاقستان شد و در رقابت های آسیایی سال گذشته هم به دلیل شیوع ویروس کرونا برگزار نشد.
رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان  هم هفدهم فروردین ماه امسال در سنندج مرکز استان کردستان برگزار شده بود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =