هیات فوتبال بوشهر: دیدار پرسپولیس و شاهین تنگستان در اهرم برگزار شود

بوشهر-ایرنا- رئیس هیات فوتبال استان بوشهر خواستار برگزاری دیدار ۲ تیم شاهین بندر عامری شهرستان تنگستان با پرسپولیس تهران در جام حذفی در ورزشگاه شهدای اهرم شد.

به گزارش ایرنا، امیرحسین محتشم روز چهارشنبه  به رسانه‌ها اعلام کرد: تیم فوتبال شاهین بندرعامری شهرستان تنگستان یکی از نمایندگان خوب استان بوشهر در لیگ فوتبال دسته دوم کشور است که توانسته با کمترین هزینه و امکانات فوتبالی خوبی را به نمایش گذارد.

وی بیان کرد: شاهین بندر عامری تنگستان تنها تیمی از لیگ دو فوتبال کشور است که موفق شده به جمع تیم های برتر کشور در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی بپیوندد.

محتشم ادامه داد: در این مرحله و بر اساس قرعه کشی انجام شده ، تیم فوتبال شاهین بندر عامری شهرستان تنگستان میزبان تیم فوتبال پرسپولیس تهران است و از آنجا که ورزشگاه شهدای اهرم برای میزبانی تیم فوتبال شاهین بندر عامری در لیگ دسته دو کشور مورد تایید سازمان لیگ قرار گرفته، به دنبال این هستیم که دیدار این تیم در جام حذفی در همین ورزشگاه انجام شود.

رئیس هیات فوتبال استان بوشهر عنوان کرد: البته نیاز است مشکل نور این ورزشگاه در کنار یک سری کمبودهای هر چند جزیی رفع شود تا اهرم مرکز شهرستان تنگستان بتواند میزبان خوبی برای رقابت‌های جام حذفی کشور باشد.

وی ادامه داد: از مسئولان شهرستان تنگستان انتظار است که با رفع مختصر عیب‌های ورزشگاه شهدای اهرم، زمینه برگزاری مناسب دیدار ۲ تیم شاهین بندر عامری شهرستان تنگستان و پرسپولیس تهران از مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های جام حذفی کشور در این شهرستان را فراهم کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha