۱۷ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۲۳:۱۵
کد خبرنگار: 911
کد خبر: 84286591
۰ نفر

برچسب‌ها

تحولات جدی در بودجه ۱۴۰۰ شهرداری قزوین ایجاد شده است

قزوین-ایرنا- شهردار قزوین گفت: تحولات جدی در بودجه ۱۴۰۰ شهرداری قزوین ایجاد شده که به خدمات رسانی بهتر و کیفی تر به شهروندان منجر می‌شود.

‍ ‍ ‍به گزارش ایرنا، سیاوش طاهرخانی سه شنبه شب در اولین نشست علنی شورای اسلامی شهر قزوین در سال۱۴۰۰ افزود: سال ۹۹ از سخت ترین سال های مدیریت شهری بود و کرونا در روزهای ابتدایی پارسال اوج گرفت و یکی از پیامدهای آن فشار اقتصادی فراگیر در همه سطوح جامعه از جمله مدیریت شهری بود، از تورم شدید که تأثیر خود را بر افزایش بهای خدمات در شهر گذاشته بود و کاهش درآمدها از سوی دیگر و شرایط کرونایی هم که مزید بر علت بود ولی با این وجود تمام تلاش خود را کردیم تا از انضباط مالی در شهرداری برخوردار باشیم.

شهردار قزوین اضافه کرد: تاثیر این مسائل در برنامه های امسال شهرداری به ویژه در ایام سال نو به وضوح مشهود بود. 

 وی به حوزه بودجه نیز اشاره کرد و گفت: تحولات زیادی در این حوزه به وجود آمد، شیوه بودجه ریزی سال ۱۴۰۰ بسیار متفاوت بود و ارزیابی عملکرد سازمان ها در دستور کار بود که با تصویب شورا تغییراتی در این بودجه در سال ۱۴۰۰ ایجاد شد.

شهردار قزوین همچنین گفت: سال ۹۹ در شرایط سختی گذشت ولی به هر روی سالی بود که توفیقات بسیاری در خدمت رسانی به شهروندان در سایه حمایت های شورای شهر میسر  شد و ما تلاش کردیم که در شهرداری برنامه هایمان را بر اساس گام دوم انقلاب پیش ببریم.

وی اضافه کرد: امیدوارم سال جدید که سال انتخابات است تلاش کنیم تا هیچ تاثیری بر خدمات رسانی  به مردم نگذارد و بتوانیم تا پایان این دوره‌ شورا، بر اساس رهنمودهای مقام معظم رهبری و با تاسی از نام گذاری سال گام‌های بلندی برداریم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =