استاندار لرستان: کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در ماه رمضان تامین شد

خرم‌آباد - ایرنا - استاندار لرستان گفت: کالاهای اساسی مورد نیاز مردم استان برای ماه مبارک رمضان با قیمت دولتی تامین و به زودی توزیع خواهد شد.

به گزارش ایرنا، سید موسی خادمی روز سه شنبه درجلسه ستاد تنظیم بازار اظهار داشت: زحمات اعضای ستاد تنظیم بازار گرچه مردم با مشکلاتی از جمله مشکل مرغ مواجه شدند قابل تقدیر است زیرا نسبت به کل کشور مشکلات استان لرستان کمتر بود و ما توانستیم تا حدود زیادی کالاهای اساسی، میوه و غیره را در اختیار مردم قرار دهیم.

وی با اشاره به اینکه کالاهای اساسی ماه مبارک رمضان تامین شده است، افزود: در این جلسه برای ماه مبارک رمضان برنامه ریزی شد و خوشبختانه روغن، برنج و شکر با نرخ مصوب دولتی و به اندازه کافی در اختیار استان قرار گرفته است.

خادمی با اشاره به گزارش اداره کل جهاد کشاورزی در خصوص مرغ مصرفی استان گفت: مصرف استان لرستان در بالاترین شرایط از ۱۴۰ تن بیشتر نخواهد رفت و ما توانایی تامین روزانه حدود ۱۷۰ تن مرغ در بازار استان رل داریم.

استاندار لرستان با بیان اینکه تولید،کشتار و توزیع مرغ در استان مشکلی ندارد از عموم مردم، مرغداران، فروشندگان خواست تا با تعامل و همکاری در زمینه جلوگیری از تخلفات و خروج غیر مجاز مرغ از استان، احتکار و هر گونه سوء استفاده دستگاهای نظارتی را یاری کنند و گزارش های مربوطه را به دستگاه‌های امنیتی و تعزیراتی ارائه دهند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =