فجر سپاسی و قشقایی شیراز در آزمون دور برگشت لیگ دسته یک فوتبال 

شیراز-ایرنا- با شروع دور برگشت لیگ فوتبال دسته یک ایران جام آزادگان،تیم‌های فجر سپاسی و قشقایی شیراز در آزمونی دیگر به مصاف حریفان خود می‌روند.

به گزارش ایرنا، رقابت های نیم فصل دوم لیگ فوتبال دسته یک در حالی از چهارشنبه هجدهم فروردین ماه آغاز می شود که نماینده های شیراز با به خدمت گرفتن چند بازیکن جدید می خواهند همچنان مدعی باشند.

تیم فجر درورزشگاه شهید دستغیب  شیراز میزبان تیم شهرداری آستارا است و تیم قشقایی هم در سیرجان میهمان تیم آرمان گهر این شهر است.

کارنامه خوب تیم فجر در نیم فصل اول 

فجری ها که دور رفت را با کارنامه خوبی پشت سر گذاشتند برای دور برگشت نیز همچنان می خواهند به عنوان مدعی در بالای جدول باشند و در پایان لیگ هم جشن صعود به لیگ برتر بگیرند هر چند بازیهای سخت تری در پیش دارند.

همچنین تیم شهدای قشقایی نماینده دیگر شیراز در این رقابت ها در دور برگشت تیمشان را تقویت کرده اند تا به جایگاه بهتری دست یابند و حتی مدعی شوند.  

تیم قشقایی در پی جایگاه بالاتر

این تیم در دور رفت با وجود جوانی و ارایه بازی های خوب به ویژه در برابر تیم های بالای جدول، نتوانست جایگاه خوبی را کسب کند ضمن اینکه به گفته کادر فنی و کارشناسان داوری این تیم در دور رفت نیز از بابت داوری متضرر شد.

سرمربی تیم فجر: هفت بازیکن جدید گرفته ایم

سرمربی تیم فجر شهید سپاسی شیراز با اشاره به اینکه هفت بازیکن جدید گرفتیم به خبرنگار ایرنا گفت: بازیکنان با کیفیتی را جایگزین بازیکنانی که از تیم جدا شدند، کردیم.

علی اصغرکلانتری ادامه داد: علی مولایی از پارس جم جنوبی، علی نبی زاده از ذوب آهن، امیر حسین خدری از عقاب تهران و امیر غمناک از چوکا تالش به عنوان سرباز به تیم اضافه شدند.

وی اضافه کرد: همچنین آرش ملک، هادی حبیب نژاد و آریا بزرگر هم به عنوان بازیکنان آزاد به تیم فجر آمدند ضمن اینکه یک سهمیه آزاد را نگه داشتیم تا بتوانیم تیم را بیشتر تقویت کنیم.

کلانتری ادامه داد: پنجم فروردین ماه ۱۴۰۰ تمرینات خود را شروع کردیم  و سه بازی تدارکاتی هم انجام دادیم تا تیم آماده بازی با تیم شهرداری آستارا که در رده دوم جدول قرار دارد، شویم.

وی گفت: زمین چمن ورزشگاه پارس شیراز زیر کشت رفته است، باید ۲ هفته صبر کنیم تا زمین آماده شود برای همین هم دیدار ما با تیم شهرداری آستارا در ورزشگاه شهید دستغیب شیراز برگزار می شود.

وی اضافه کرد: اگر تا ۲ هفته دیگر زمین ورزشگاه پارس آماده شود ادامه بازی ها در این زمین برگزار می شود و در غیر این صورت ناگزیریم در ورزشگاه شهید دستغیب بازی کنیم.

شهرداری آستارا با تمام قوا آمده است  

کلانتری افزود: شهرداری آستارا با تمام قوا به شیراز سفر کرده است و آنها با توجه به اینکه هفته آینده با تیم مس کرمان بازی دارند در شیراز اردو می زنند.

وی گفت: این تیم در رده دوم جدول است و با توجه به جایگاهی که در جدول دارد حتما تیم خوبی است که تا این رده بالا آمده است و ما نیز باید از سد این تیم گذر کنیم که در صورت تحقق این امر جایگاه این تیم را خواهیم گرفت.

کلانتری از رسانه هاتشکر کرد و گفت: امیدوارم همچنان در دور برگشت هم مورد حمایت قرار گیریم وبه کمک آنها بتوانیم موفقیت های چشمگیری کسب کنیم.

هم اینک در جدول رده بندی پس از انجام ۱۸ بازی  تیم مس کرمان با ۳۲ امتیاز صدرنشین است، تیم شهرداری آستارا با ۳۱ و تیم استقلال خوزستان هم با ۳۰ امتیاز  به ترتیب دوم و سوم هستند.

همچنین تیم فجر شهید سپاسی با ۲۸ امتیاز در رده پنجم و تیم قشقایی هم با ۱۸ امتیاز شانزدهم است.

در رقابت های فوتبال دسته یک کشور ۱۸ تیم شرکت دارند و پس از انجام ۳۴ بازی تیم های اول و دوم جدول جواز حضور در لیگ برتر دوره بیست و یکم را کسب خواهند کرد و ۲ تیم انتهای جدول راهی لیگ دسته دوم می شوند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =