تمدید فراخوان مهرواره مجازی از یلدا تا نوروز

اهواز - ایرنا - فراخوان مهرواره مجازی قصه‌گویی "از یلدا تا نوروز" که با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان و اداره کل حفاظت از محیط‌ زیست این استان در حال برگزاری است تا ۲۰ فروردین‌ جاری تمدید شد.

به گزارش روز سه‌شنبه ایرنا از روابط عمومی کانون پرورش فکری خوزستان، این مهرواره با محوریت قصه‌های زندگی‌ساز برای گروه‌های سنی نوخوان (۷+)، نونهال (۹+)، نونگاه (۱۳+)، نوجوان (۱۵+) و بزرگسال در حال برگزاری است.

براساس این گزارش علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در این رویداد فرهنگی از منابعی چون ادبیات شفاهی و عامه، قصه‌های بومی و محلی، متون ادبیات فارسی، سرگذشت شهیدان دفاع مقدس، مدافعان حرم و... بهره گیرند.

بخش زیست‌محیطی این مهرواره نیز با موضوع‌های جلوگیری از شکار و صید، حفاظت از طبیعت و محیط‌زیست و آلودگی‌های آن است.

بر اساس اعلام دبیرخانه این مهرواره علاقه‌مندان باید فیلم قصه‌گویی خود را به زبان فارسی، لهجه و گویش محلی به مدت زمان ۲ تا ‌۵ دقیقه به‌صورت افقی ضبط و تا ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ با مراجعه به سایت khz.kpf.ir در بخش مهرواره‌ها اقدام به ثبت فرم مشخصات و بارگذاری فایل خود کنند.

علاقه‌مندان به شرکت در این مهرواره می‌توانند سووالات خود را از طریق شماره همراه ۰۹۱۶۳۲۱۴۴۱۴ با دبیرخانه این مسابقه در میان گذاشته و پاسخ خود را دریافت کنند.

گفتنی است برگزیدگان مهرواره قصه‌گویی "از یلدا تا نوروز" نیمه نخست اردیبهشت ۱۴۰۰ معرفی و از آنها تجلیل خواهد شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =