۲۷ طرح آموزشی، فرهنگی و ورزشی در یزد به بهره برداری رسید
آرشیو

یزد - ایرنا - ۲۷ طرح آموزشی، فرهنگی و ورزشی با زیربنای ۳۴ هزار مترمربع و با اعتبار ۱۳۶ میلیارد تومان، عصر سه شنبه با حضور محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش در استان یزد به بهره برداری رسید.

به گزارش ایرنا در این مراسم  مهرالله رخشانی مهر رییس سازمان نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس کشور ، محمدعلی طالبی استاندار یزد و جمعی از مسوولان محلی استان حضور داشتند.

طرح های بهره برداری شده شامل ۱۵ طرح آموزشی، ۹ طرح ورزشی، سه طرح آموزشی و ورزشی دانش آموزان استثنایی است.

مهمترین پروژه ها شامل مدرسه زارع شاهی با ۱۲ کلاس درس، دبیرستان خیری پروفسور حسابی با ۱۸ کلاس درس و مجموعه ورزشی یادگار سومین شهید محراب آسیت الله محمد صدوقی است. 

وزیر آموزش و پرورش برای افتتاح چند طرح آموزشی و شرکت در اجلاس سراسری نماز امروز وارد شهر یزد شد و در بدو ورود به فرودگاه بین المللی شهید صدوقی مورد استقبال استاندار و شماری از مسوولان و مدیران وزارتخانه در استان قرار گرفت. 

 نشست با مدیران مدارس در بستر شبکه شاد و دیدار مجازی با معلمان استان،  از برنامه‌های سفر یک روزه وزیر آموزش و پرورش به یزد اعلام شد.

شرکت شورای آموزش و پرورش و شورای معاونان اداره کل آموزش و پرورش، آغاز عملیات اجرایی  فاز ۲ طرح اقدام ملی مسکن فرهنگیان استان یزد و افتتاح چند طرح آموزشی از دیگر برنامه های این سفر است. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =