دبیر یونگ مودو: فارس پایگاه قهرمانی و استعدادیابی این رشته رزمی شد

شیراز-ایرنا- دبیر رشته یونگ مودو اعلام کرد: با توجه در پیش رو بودن مسابقات آسیایی ،جهانی و مستر شیپ ۲۰۲۱ ، استان فارس به عنوان یکی از پایگاه قهرمانی و استعدادیابی این رشته ورزش رزمی در کشور معرفی شد.

محمدرضا اوجی سه شنبه در گفت وگو با ایرنا افزود:تهران نیز یکی از این پایگاه هاست که  برای کسب مدال در این دوره از مسابقات با راه اندازی پایگاه استعداد یابی و قهرمانی در این ۲استان اقدام کرده ایم تا علاقه مندان به این رشته رزمی با آخرین یافته ها و تکنیک های یونگ مودو آشنا شوند.

 وی با بیان اینکه شناخت و استعدادهای ورزشی در دستور کار کمیته استعدادیابی یونگ مودو ایران قرار دارد، ادامه داد: یکی از اهداف مجموعه یونگ مودو ایران اشاعه و توسعه ورزش قهرمانی و شناسایی و پرورش استعدادهای ورزشی نوجوان و جوانان جامعه است که با جدیت آن را پیگیری می‌کنیم.

اوجی ادامه داد: اقدام به بهره‌گیری از ظرفیت‌های ورزش به صورت منطقه ای به منظور دسترسی آسان علاقه مندان به مراکز آموزشی از دیگر اهداف این انجمن است که با اقدامات پایگاه های قهرمانی در سطح مناطق شش گانه کشور فعال خواهند شد.

وی افزود: پایگاه قهرمانی جنوب کشور با مرکزیت استان فارس در شهر شیراز با مسوولیت دبیر این رشته فعالیت خود را آغاز کرده است.

اوجی  اظهار داشت: در سال ۱۴۰۰  با پیگیریهای انجام شده و  موافقت هیأت رئیسه ، بخش بانوان یونگ مودو نیز راه اندازی و ساینا دهناد هم به عنوان نائب رئیس بانوان یونگ مودو ایران  معرفی شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =