معاون استاندار خراسان شمالی: انتخابات تجدید بیعت با آرمان های نظام است

بجنورد- ایرنا- رییس ستاد انتخابات سیزدهمین دوره رییس جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا استان خراسان شمالی انتخابات را فرصتی برای تجدید بیعت با آرمان ها و ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد.

به گزارش روز سه شنبه پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان شمالی، احمد برادران  عصر روز سه شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان مرزی راز و جرگلان در تمام رای دهندگان خواست تا در ۲۸ خردادماه با حضور گسترده خود در انتخابات سیزدهمین دوره رییس جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و عشایری بار دیگر حماسه  دیگری را به ثبت برسانند.
وی اضافه کرد : هم اکنون ایران اسلامی در صحنه های بین المللی مقتدر و سربلند است و با صدای رسا ، آرمان ها و ارزش های خود را بیان می کند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی اظهارداشت : امروزه می توانیم ادعا کنیم از نظر عملکرد پانزدهمین کشور موفق دنیا هستیم و تحریم های ظالمانه اثری بر روند موفقیت این کشور نداشته است.
برادران خدمات نظام و دولت به به شهرستان مرزی راز و جرگلان در حوزه های مختلف چشمگیر دانست و خاطرنشان کرد : بزودی با شروع عملیات ساخت بیمارستان در این منطقه آرزوی دیرین مردم این منطقه برآورده می شود.
وی خاطرنشان کرد : در شرایط فعلی نیز با حضور پزشکان مستقر ، ارایه خدمات پزشکی به طور مطلوب  به مردم شهرستان مرزی راز و جرگلان در استان خراسان شمالی ارایه می شود و نیازهای درمانی فوری به سایر مناطق استان نیز با ارایه خدمات اورژانس هوایی انجام می شود.
معاون استاندار خراسان شمالی گفت: درحال حاضر طبق آمار اورژانس حدود ۵۰ درصد از پروازهای اورژانس هوایی برای ارایه خدمات درمانی فوری به این شهرستان مرزی انجام می شود .
برادران وحدت و انسجام را یکی از راهبردهای اصلی برای توسعه منطقه ای دانست و اظهارداشت : امروز اقلیت ها، قومیت ها و دیدگاهها و مذاهب مختلف در شهرستان مرزی راز و جرگلان در کمال آرامش زندگی مسالمت آمیزی دارند.
شهرستان مرزی راز و جرگلان که در فاصله ۱۲۰ کیلومتری شمال بجنورد واقع است،  دارای سه بخش ، ۶ دهستان  و ۷۰ هزار نفر جمعیت دارد که ۹۵ درصد از جمعیت این شهرستان مرزی در روستاها سکونت دارند.
راز و جرگلان در اسفندماه سال ۹۲ حدود شش ماه پس از روی کار آمدن دولت تدبیر و امید به شهرستان ارتقاء یافت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =