مردم از مجلس انقلابی، متدین و ولایت مدار خرسند هستند 

تهران - ایرنا - رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا گفت: امروز مردم ایران اسلامی خرسند هستند که مجلسی انقلابی، متدین، ولایت مدار و با مواضع شفاف و دقیق برسرکار است.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام والمسلمین سید علیرضا ادیانی روز سه شنبه در همایش سراسری کارکنان سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با شعار «اقتدار معنوی و بصیرت انقلابی» (ویدئو کنفرانسی) ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، شهدای عرصه نظم و امنیت و درود و سلام بر روح بلند ملکوتی امام (ره) و آرزوی سلامتی و طول عمر باعزت برای مقام معظم رهبری امام خامنه ای عزیز مدظله العالی و عرض تبریک به مناسبت آغاز سال 1400 و اعیاد شعبانیه گفت: امروز مفتخر هستیم که برادران گرانقدر و ارزشمندم سردار حسین اشتری فرمانده ناجا و دکتر محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در این همایش باشکوه سراسری سازمان عقیدتی سیاسی ناجا حضور دارند.

وی ضمن شکرگزاری به درگاه الهی به جهت نعمت این اجتماع بزرگ (اشاره به برگزاری همایش) ادامه داد: جا دارد که در این همایش از جانب خودم و مرزبانان حریم اعتقاد از برادرانم و یادگاران دوران دفاع مقدس (مرزبانان امنیت) سردار اشتری و  قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی برای حضور در این همایش تقدیر و تشکر کنم.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا همچنین تصریح کرد: طی مدت  خدمتگزاری بنده در این مجموعه جز صداقت، همراهی، همدلی و صمیمیت از سردار اشتری ندیده ام و به ایشان ارادت قلبی دارم و از بیان آن هیچ گونه ابایی هم ندارم.

ادیانی تصریح کرد: دکتر قالیباف از همرزمان شهید والامقام و پرافتخار جهان اسلام و خورشید همیشه تابنده ایران زمین سردار حاج قاسم سلیمانی و شهید والامقام حاج احمد کاظمی بوده اند و این توفیق نیز نصیب بنده شد که در سازمان موثر، نورانی و حیات بخش بسیج در کنار او خدمت کنم.

وی تاکید کرد: امروز مردم ایران اسلامی خرسند هستند که مجلسی انقلابی، متدین، ولایت مدار و با مواضع شفاف و دقیق برسرکار است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با اشاره به برگزاری انتخاب ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: امید است که مردم شریف ایران اسلامی بتوانند رئیس جمهوری در تراز انقلاب اسلامی انتخاب کنند؛ همچنین امیدواریم که برگزاری این همایش با شعار محوری «اقتدار معنوی و بصیرت انقلابی» بتواند به انتخاب فرد اصلح و مشارکت پرشور مردم در انتخابات کمک کند.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =