استاندار: جوانان نیازهای البرز را مطالبه گری کنند

کرج-ایرنا-استاندار البرز گفت: انتظار ما از جوانان استان این است که مسایل ونیازهای استان را رصد و مورد بررسی و به صورت جدی مطالبه گر باشند.

عزیزاله شهبازی روز سه شنبه در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان با اشاره به تشکیل میزی برای حضور نمایندگان مجمع جوانان در استانداری افزود:پیش بینی شده که از این طریق امور خود را دنبال کنند.

وی اضافه کرد: در البرز با تشکیل جلسات مجمع جوانان از دغدغه های این قشر ارزشمند در استان با خبر هستیم و بر این اساس برای حضور جوانان در عرصه های مختلف تصمیم گیری و تصمیم سازی و  بستر لازم را فراهم کردیم.
شهبازی گفت: فضای بسیار مساعدی در البرز برای شکوفایی و نمایش توانمندی های جوانان مهیا شده از این رو باید آنها وارد میدان شده و با قدرت و شور جوانی نسبت به ارائه داشته های خود اقدام کنند.
وی افزود: نگاه ویژه به این قشر شد و در عرصه های مختلف از آنها درخواست شد که فعالیت داشته باشند.
استاندار البرز با اشاره نقش جوانان در دوران دفاع مقدس و پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: اکنون نیز چنین نگاهی به جوانان وجود دارد ولی خودشان نیز باید تلاش بیشتری کنند و از فرصت ها بهره برداری کافی را داشته باشند.
وی خطاب به مسوولان خاطر نشان کرد: فرمانداران و دستگاه های اجرایی نیز باید از ظرفیت کارگروه های مختلف جوانان در موضوعات و بخش های گوناگون بهره برداری کنند.
استاندار البرز گفت: حامی تمامی جوانان خوش فکر و توانمند استان هستم و در این مسیر تابع هیچ گونه قرابت و نسبتی نبوده و تمامی این عزیزان را یکسان می بینم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =