معاون استاندار: پروانه واحدهای متخلف عرضه مرغ در تهران باطل می‌شود

تهران- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با اشاره به اینکه برخی واحدها تنها به عرضه مرغ قطعه‌بندی شده اقدام می‌کنند، گفت: با توجه به خودداری برخی واحدها از عرضه مرغ تنظیم بازاری، پروانه چنین واحدهایی باطل می‌شود.

به گزارش ایرنا از  پایگاه استانداری تهران؛ حشمت الله عسگری روز سه شنبه در جلسه تنظیم بازار با اشاره به ممانعت برخی مرغ فروشی ها از عرضه مرغ تنظیم بازار اظهار داشت: مرغ فروشی ها ملزم به تامین نیاز مردم هستند و با توجه به عرضه گسترده مرغ، همه واحدها باید مرغ عرضه کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران عنوان کرد: کشتارگاه ها نیز باید به همان میزانی که مرغ تحویل می گیرند باید مرغ به میدان بهمن تحویل دهند.

وی با تشکر از عوامل مختلف جهت ایجاد ثبات در بازار مرغ خاطرنشان کرد: از ظرفیت بسیج اصناف برای اجرای گشت های مشترک صمت و تعزیزات به منظور نظارت بر بازار مرغ و شناسایی واحدهای متخلف استفاده می شود.

عسگری همچنین گفت: تامین سهمیه مرغ مورد نیاز بیمارستان ها، رستوران ها، پادگان ها و چنین مراکزی نیز در دستورکار قرار دارد و با تایید صنعت و معدن در میدان حکیمیه عرضه می شود.
 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =